Tayt Hakkında

Scudo

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Valla nasıl tayt alırsan al eğer ağır turlara katılıyorsan mesela Uludağ'a çıkmak gibi... Kesinlikle arka taraf ağrı yapıyor. Ama ben bu tayttan aldım memnunum.

Tepki
32
@Kaşif

Uzun turlara katılmıyorum çünkü, bu spora yeni başladım ve şimdilik şehiriçinde kullanacağım.

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
taytın önemli olan kısmı pedi. dışardan bakıldığında resimdeki tayt güzel görünüyor ama pedi nasıl acaba? bu sebeple eğer tayt alacaksanız ya birebir görerek ya da kaliteli markalardan alın. şehir içinde kısa turlar yapacaksanız çok kaliteli olması da gerekmiyor. resimdeki tayt hakkında bilgi sahibi değilim

• Beğen
Tepkiler: Emre Cengizoğlu

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Hocam ilk olarak taytın pedine bakın. Bu tayt decathlonda satılıyor diye biliyorum. Pedi ortalamanın üzerindeydi. Rahatsız etmez sizi yani.

İkinci olarak da modeline bakın. Ben bu modeli denedim, hoşuma gitmemişti görüntüsü. Fakat sizi giderse alın :)

• Beğen

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
Arkadaşların da önerdiği gibi herşeyden önce ped kısmı çok önemli... Bence birisine takılıp kalmayın, araştırın, seçenekleri önünüze çıkarın, sonra cebimize göre fiyat-performans dengesi en iyi olanı alın.

• Beğen

osman kasap

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Scott
İşini görür ben aldım fena değil memnun kaldım.Fiyat olarakta çok uygun.

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
Bunun fiyatı 50 olması lazım. ben bunun kırmızıni aldım, (alt üst) Tayt42tl, forma42tl
ayrı satılabiliniyor, ben uyum olsun diye böyle aldım.
(Takım olarak, kırmızı olanı bununla aynı seviye . Aralarındaki fark desenleri ve sportif görünüm farkindan mavi olan 10 tl daha pahalı.. Bu taytların pedi orta seviyede ve güzel. Bir de 60tl'lik tayt da var(tek renk siyah), o da aynı, yalnız bu 60lık taytın pedi hava alır şekilde delikli...