tavsiyelerinize ihtiyacım var!!!

Erdal YAVUZ

Bisikletkolik
Tepki
80
Bisiklet
Whistle
asgari ücretle çalışan biriyim o yüzden bütçe malum,400 ençok 500 tl ye güzel bir bisiklet almak istiyorum çocukluk hayalimi gerçekleştirmek için yardımcı olan olursa teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: kubilay YAVUZ
Scudo

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
Forumda Sedona 2. Modellerİne Bakabİlİrsİn

Tepki
76
Ben yarın salcano alu siparişini vericem erdoganlarbisiklet.com 396 lira, astro almak isterdim ama sanırım kalmamıs siteden kaldırmıslar size uygun olursa salcano alu öneririm bir bakın.

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
alu-astro arasındaki fark bana çok gelmişti açıkcası aluyu tavsiye etmem temiz 2. el astro satan vardı diye hatırlıyorum. 2.el bakarsanız sedona tavsiyemdir. ancak uzun bir aradan sonra yok sıfır bisiklete binmek isterim diyorsanız galiba en uygunu salcano olur. ama size tavsiyem tabiki aynı fiyata çok daha iyi 2. el sedona... şimdiden hayırlı olsun

Erdal YAVUZ

Bisikletkolik
Tepki
80
Bisiklet
Whistle
iyide arkadaşlar nereye bakıyorsam sedona borla yok başka alışveriş sitelerinde ise enaz 502 ile 560 tl arasında değişiyor fiyatları güvenilir sağlam bir yer bilen varsa söylerse sevinirim.ayrıca benim boyum 170 cm kaç kadro bana uygun olur.görmeden ikinci el almak istemiyorum.sıfırı daha güvenilir.ayrıca bütün forumun bayramını en içten dileklerimle kutlarım iyiki varsınız allaha emanet olun.

• Beğen
Tepkiler: kubilay YAVUZ

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
480 tl sedona borla aldım 2 ay oldu alalı. Çok memnum. Bence bu fiyata en ideal olanı bu. Ancak yoksa Kron xc500 de olabilir.