Tavsiye

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
Arkadaşlar merhaba. Ben maşamı sevmiyorum değiştirmek istiyorum. Ancak internette bi göz gezdirdim. Bir sürü model ve çeşit var. Ancak benim aklıma şu model yattı. SR SUNTOUR XCT V3 DAĞ BİSİKLETİ AMORTİSÖRÜ. Fiyatıda uygun bana göre. Ancak birde SR Suntour markasının xcm'si var. Bunların arasındaki farkları sadece isimlerimi yoksa performansları mı ?? Birde benim bu bulduğum maşanın üstünde V3 yazıyor. Bir arkadaşın maşasındada V1 yazıyor. Bunlar özellik midir isim farkı mıdır anlamadım ? Bütçem 200-250 tl civarıdır. Önerileriniz nelerdir ve xcm xct ve V1 V3 gibi şeylerin farkını bilenlerin söylemelerini rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

Bol pedallı günler.

Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Bisiklet
Giant
@Ömer Özen

200-250 tl bütçen varsa suntour xcr alabilirsin, rock shox dart 3 de olabilir, xcr dart serisine göre daha yumuşak benden söylemesi. 2. ellerdede o bütçeye havalı epicon düşürebilirsin.
Xcr tavsiye ederim, xcm ve xct ye göre her açıdan çok daha iyidir.

Levent Sönmezer

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Mosso
Selam.
Bende epicon kullanıyorum.
Suntour un başka modellerine bakma. axon seçebilirsin ama cok daha pahallı.Epikon çok çok yeterli.
Havalı ve gidon kumandalı. Kesinlikle tavsiye ederim. Ki bende sıfır bir tane daha var yeni almıştım yedek dursun diye istersen görüşürüz. Saygılar.

Yukarı Alt