Tavsiye lütfen...

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
Selamlar,
Maks 2000 tl ye kadar bir bütçem var. Yol bisikleti konusunda bilgim yok, araştırma aşamasındayım. İşi bilenlerden destek almak gerek :)

Tavisyeleriniz nelerdir? hangi marka, hangi model? Bianchi nin str 1000-1050 modelleri fiyat-performans açısından iyi diye konuştum bir arkadaşla daha önce. Profesyonel olarak yarışçı olmıcam fakat düzenli antrenman,uzun mesafeler gitmek ve biraz da hız yapmak için istiyorum.

(Konu daha öncede belki açılmıştır.Bilemediğim, bulamadığım için tekrar açtım kusura bakmayın lütfen.)

Scudo

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
elimde bianchi slr 1050 yol bisikleti var fiyatta kolaylık sağlarım ilgilenrsenz
iletişim; 05448916414
link;
(link)

• Beğen
Tepkiler: Yunusturhann

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
Hocam esasen bu ilanı gördüm, gayet iyi durumda ve güzel bisikletiniz.
Fakat ben peşin veremiyorum işte sorun orda :(

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Alüminium kadrolar arasında Cannondale Caad 8 var baya iyi. O alınabilir. Çoğu markanın giriş modeli 2000 tl den daha ucuz.

• Beğen
Tepkiler: Adil

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
@mcanb

teşekkür ederim hocam, güzel alternatif...teknik detaylarına da bir bakayım..

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
@Tarık Kalkan

hımmm...ellerine yüreğine sağlık hocam...çok faydalı bilgiler. CAAD serisini hiç bilmiyordum mesela, biraz inceledim ve gayet güzel görünüyor.
verilen bilgiler ışığında incelemeye devam ediyorum :)

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
Arkadaşlar selamlar,

seçenekleri indirgedim baya..

Trek 1.2, Cannondale CAAD8 , Corratec Dolomity Tiagra

sizce hangisi iyidir?

Saolun.

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Caad Al kadrolar Amerika da mı yapılıyor?? O fiyat aralığında çok zor bi ihtimal. Bence de Cannondale kesinlikle.

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
Yol bisikleti maceramı sonlandırmış bulunuyorum. Çok araştırma yaptım fakat evdeki hesabı çarşıya uyduramadım. Cannondale de karar kılmıştım ama maddi durum uymayınca bütçeyi düşürmekten başka çarem kalmadı ve yarışçı olmadığımıda düşününce :)

bende fiyat performans oranlamasını göz önüne alarak, Bianchi Xenon SLR 1050 aldım. Öncelikle yol bisikleti kullanmak müthiş bir zevk.Dağ bisikletiyle karşılaştırma kesinlikle yanlış olur.

herkes bir shimano tutturmuş gidiyor, campagsolo xenon sistemde gayet iyi. bir kaç diğer yol bisikleti ile de karşılaştırdım. xenon da her pozisyonda vitesleri parmaklarınızla gayet rahat bir biçimde değiştirebiliyorsunuz. fren sistemi FSA ise sandığımdan daha iyi çıktı hiç değilse 75 km hızla giderken bana çukuru atlatacak kadar nefes aldırdı ayrıca trafikte hızlıca seyrederken yaklaşık 50-60 km hızla önümdeki araç kırmızıda durunca bende aniden durmak zorunda kaldım ve araca yapışmadım :)

yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
cümleten iyi pedallamalar..

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
@Tarık Kalkan

Teşekkür ederim Tarıkcım :)
daha iyisi senin olsun, yolda, yada dağda :)

Ongun Yücesan

Aktif Üye
Tepki
97
Carbon alüminyum matrix kadro neymiş? Bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz?
Ben bu modeli göremedim... Dolayısı ile carbon aluminyum matrix kadro kafamı karıştırdı...