Tatvan'da bir gezi

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
Doğunun incisi Tatvan’dan herkese merhabalar. Bu cumartesi Tatvan'da günübirlik bir gezi yaptık. Tatvan’a 25 km uzaklıkta İncekaya köyüne gittik. Gerek biraz kafa dinlemek, doğayla başbaşa kalmak için bindik bisikletlerimize. İncekaya köyü Tatvan merkeze 25 km uzaklıkta bir köy. Doğası, insanları ile beraber harika bir yer. Tatvan'a gelecek olanların bu yerleri es geçmemelerini tavsiye ederim. Köye gelinceye kadar iki köy geçiyorsunuz(hanelmalı ve tokaçlı). Bir yandan göl bir yandan dağ manzarası eşliğinde keyifli bir pedal çeviriyorsunuz. köy bir koyda kurulmuş olup bir evliya zatında türbesi burdadır. İlgi çekici bir yer olan incekaya köyü doğuda gezilmesi gereken yerlerden biri. herşeyi en iyi fotolar anlatır. Ben ve abim Muhip'ten buyrun size bir doğu pedalı.

Scudo

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
arkadaşlar bilgisayarımda bi sorun çıktığı için fotoları paylaşamıyorum. en kısa zamanda paylaşırım. kusura bakmayın.

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
e o zaman en kısa zamanda bekleriz güzel Tatvanımızın fotolarını. Kuzenimi askere yolladım oraya ben ;) bakalım nasıl bir yerde yapmış askerliğini :)

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
Doğunun incisi Tatvan’dan herkese merhabalar. Bu cumartesi Tatvan'da günübirlik bir gezi yaptık. Tatvan’a 25 km uzaklıkta İncekaya köyüne gittik. Gerek biraz kafa dinlemek, gerek doğayla başbaşa kalmak için bindik bisikletlerimize. İncekaya köyü Tatvan merkeze 25 km uzaklıkta bir köy. Doğası, insanları ile beraber harika bir yer. Tatvan'a gelecek olanların bu yerleri es geçmemelerini tavsiye ederim. Köye gelinceye kadar iki köy geçiyorsunuz(hanelmalı ve tokaçlı). Bir yandan göl bir yandan dağ manzarası eşliğinde keyifli bir pedal çeviriyorsunuz. köy bir koyda kurulmuş olup bir evliya zatında türbesi burdadır. İlgi çekici bir yer olan incekaya köyü doğuda gezilmesi gereken yerlerden biri. herşeyi en iyi fotolar anlatır. Ben ve abim Muhip'ten buyrun size bir doğu pedalı.
(link)

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Köyün yeri çok güzeldi. Okulum yaz okulu ile bu sene bitiyor.Bir an için oraya tayin mi isteyim diye düşündüm. Birde kertenkele fotosu hoşuma gitti bisikletimden(kron) dolayı ablemi kertenkele olunca hoşuna gidiyor.Ayaklarınıza sağlık

• Beğen
Tepkiler: denizcinesim

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
Ülkemin her yeri çok güzel, bizim kuzen de hani çok güzel yerde askerlik yapmış hanı ;) nefis kareler ayaklarınıza sağlık

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Nesimcim,
Harika yerlerin tadını çıkartın kardeşim. Fotoğraflarında oranın güzelliğini bire bir yansıtıyor. Paylaşımın için çok teşekkürler. Bizlere güzel bir göz ziyafeti sundun.

Gezilerinin devamını bekliyoruz...

Sevgiler...

• Beğen

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
Ayaklarınıza sağlık.. sanki bir doğa dergisinden alıntı gibiydi, o güzel yerleri bizlerle buluşturduğunuz için teşekkürler.. (84-102-111 nolu fotoğraflar gerçekten etkileyici)

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
Denizcinesim kardeşim samimiyetimle söylüyorum ne antalya ne bodrum,marmaris gerçekten enfes güzellikteymiş oraları imrendim doğrusu çok beğendim çokkkkk:003:

• Beğen

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Fotograflar inanilmaz guzeldi...

Bugune kadar gordugum yerler icinde en guzel doga fotograflarını gordum. Paylasımınız için tesekkurler.

Fotografların hepsi cok guzel olmak ile birlikte, 77 VE 83 NOLU FOTOGRAFLAR inanilmaz derecede güzeldi. Ayrıca kaya olusumlarına baktığımda, ya orası lav ile olusmus bir alan yada bir buzulun kopup şekillendirmesi ile olusmus olabilir. Her iki sekildede muhtesem. Kayalar ve golun rengi beni buyuledi. Orada sizler ile olup onu paylasabilmeyi cok istedim.

Ayrıca 111 nolu fotodaki dag Agrı olabilirmi?

Ayayklarınıza ve pedal sevginize saglık...

Paylaşım için tekrar teşekkürler.

• Beğen

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
arkadaşlar hepinize yürekten teşekkür ederim. beğendiğinize çok sevindim. inş bu taraflara yolunuz düşerse berabr pedallarız. (111 nolu foto süphan dağı )

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
merhaba arkadaşım. beğendiğin için çok teşekkür ederim. van gölü volkanik patlama sonucu oluşmuş br göl. burdaki kayalar hep volkanik lavların soğuması sonucu bu hallerini almışlar. bunun gibi gölünçevresinde bu kayalara benzerlerini görmek mümkün. 111 nolu fotodaki dağ ise süphan dağıdır. inş yolunuz butaraflara düşerse beraber pedallarız. görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver

Hacı Murat ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
777
Tebrik ediyorum. Gezdiğiniz yerler çok güzel, bolca ve kaliteli fotoğraflarla da çok net şekilde aktarmışsınız. Sizden bir şey talep ediyorum, gezilerinizi sadece fotoğrafla değil anlatarak da yansıtmaya çalışırsanız iyi olur. İzleyeni daha bir içine çekiyor ve kendini orada hissettiriyor.

• Beğen