Tasarım photoshop / rhino 3d

Konu, 'Diğer Hobileriniz' kısmında Mehmet Satı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Satı

Mehmet Satı Üye

Seviye:
    hobi amaçlı çizim tasarım işleri boş vakitlerimde oyalanmak için yaptığım karalama ve eskiz niyetine Photoshop ve Rhino 3D çalışmalarım.
    bu motoru Photoshop programında modifiye edip custom model şekline getirmeye çalıştım.

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  2. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    hocam oynama yapmadığınız fotoğrafı koyarsanız kıyaslama olanağı doğar,kızmayacağınızı düşünerek bende önceden yaptığım çalışmlardan birini koyayım elimde çizip PS de sıfırdan başladım üstüne .ellerinize sağlık
    Uploaded with ImageShack.us

Soner Közen bunu beğendi.
    Mehmet Satı

Mehmet Satı Üye

Seviye:
    rica ederim kızmak ne demek bende tamamen amatör bir amaçla bu tür şeyleri çiziyorum zaten.bu konu başlığı içinde bu tür çizim tasarım işlerimizi paylaşalım.ayrıca sizin modelde güzel olmuş eline sağlık.

motorun orjinal şeklini kaybettim bir dahaki sefere inşanllah :)

4. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
upload_2017-2-15_10-48-23.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
upload_2017-2-6_8-48-58.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...