Tarsus Yeşil Alan Turu !

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar!
Uzun bir aradan sonra yeniledıgım bısıkletımle çok güzel bır tur daha gerçekleştirmenin verdıgı mutlulukla bu turu gerceklestırmıs bulunuyorum...
Tarsus - Adana yolu üzerinde bulunan Yeşil Alana gittim...Ve gerçekden çok güzel bir tur oldugunu düşünüyorum :) Telefon şarjı bittigi için pek fazla fotoraf cekebılme şansım olmadı,şimdi sizi resimlerle baş başa bırakıyorum ...

(link)

Merkezden yavaş yavaş yola cıkıyorum... bısıkletten gelen ufak ve anlamsız sesden baska bır sorunum yok...

(link)

Berdan nehri ve hayalet ;)

(link)

Ve deniz arkadaşın gönderdigi emanet kask ve ben :) :)

(link)
Tarsusdan 10-15 km uzaklaşıyor ve Yeşil Alan'a yaklaşıyorum...

(link)

HAYAL-ET ;)

(link)

(link)

Ve uzun soluklu 27 km'lık bir yolculugun ardından Hayaletle beraber yeşil alan'a varıyoruz gerçekden her taraf yemyeşil ve o kadar güzel bir hava varki anlatılamaz...Bir tarafda mis gibi çam kokusu gelirken diger tarafda yemyeşil halıya benzeyen güzel manzarının eşsiz güzelligi insanı cezbediyor...

(link)

Müzik ruhun gıdası,kask hayatın ilacıdır ;)

(link)

Akşam saatlerıne doğru bu güzel yerleri bırakıp eve dönüyorum 34 km'lik bir maceranın ardından eve saat 9 da ulaşıyorum...

Burdan bisiklet konusunda bana yardımlarını esirgemeyen başda HAKAN YAZMAN'a çook teşekkür ediyorum...Kullanılmaz haldeki dış lastıgım yüzünden bisikletle gezemıyordum iç lastikler eskiydi sagolsun hakan abicim hiçbir bedel beklemeden kargo ödemesinide kendisi yaparak bana iç lastıkler ve dış lastıkler gönderdi kendisine özellikle tesekkur ederım ... Aynı zamanda gönderdigi zincir ve reflektörler için yılmaz uyar'a tesekkurler... Henüz benim elime ulaşmasada malzeme gönderecegine emin oldugum MERT KABTAN'a da burdan çok teşekkür ederim... Kaskını bana Emanet olarak veren Deniz kardeşime de çok teşekkür ederim ...

GİDİŞ: 27
DÖNÜŞ:34
TOPLAM 61'km'lik bir tur...;)

Yorumlarınızı bekliyorum sevgiler...

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar eger elinizde ıhtıyac fazlası kask'ınız varsa yardım edebılırsenız cok mutlu olurum...:(

Sevgiler ...

aihsan

Üye
Tepki
22
kısa ve güzel bir gezi olmuş senin adına ... tebrikler ;) devamını bekleriz ;)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
daha fazla resim olsaydı keşke,9 mayıs yarış resimlerini bekliyoruZ:D başarılar.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Anlaşılan çok güzel bir deneyim olmuş.Küçük bir uyarı bir dahaki sefere bisiklete binmeden önce o seleyi biraz aşağı bakar hale getir.Selen çok yukarı bakıyor,ileride prostatla uğraşmamak istiyorsan seleyi düz konuma getir,hatta çok az aşağı doğru baksın.

• Beğen
Tepkiler: aihsan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güzel bir tur olmuş:)
Bisiklet sevginin hiç bitmemesi dileğiyle...

Sağlıcakla kal https://www.bisikletforum.com/images/smilies/winken457.gif

meric cura

Üye
Tepki
28
oguz çok güzel gezi olmuş artık kısmet beraber bişiler yapacaz inşallah da burayı çözemedim ne taraf burası...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ceyhun güzel bir gezi olmuş, ama kaskım sana biraz ufak gelmiş gibi. :) Kendimi ayarlayabilirsem haftaya bir gezi yaparız. Ama biliyorsun zamanla aram iyi değil bu aralar, söz veremiyorum...

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
bu kareleri bizimle Paylaştığın için tşkler. ayakalrınıza sağlık

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bırkac gundur bılgısayarımdakı sorun nedenıyle sıteden uzakdım cevaplarınızı okudum hepınıze o guzel yorumlarınız ıcın teker teker tesekkurler...

oguz çok güzel gezi olmuş artık kısmet beraber bişiler yapacaz inşallah da burayı çözemedim ne taraf burası...

Ahmet abi inşallah pedallıcaz 23 nısan olmadı :( bugunde olmadı :( gercekden heyecanla beklıyorum bırlıkde pedallıcagımız gunu...Persembe bos oldugunu solemısdın ınsallah o gun bır baraj - eshab-ı keyf falan yaparız :cool:
Burası sızın yaylanın uzerındekı yol :) Çamalan'a giderken Çamtepe gişelerinden sola saptıgında ılerde guzel bir yer ınsallah bır gun gıderız beraber ...

Ceyhun güzel bir gezi olmuş, ama kaskım sana biraz ufak gelmiş gibi. Kendimi ayarlayabilirsem haftaya bir gezi yaparız. Ama biliyorsun zamanla aram iyi değil bu aralar, söz veremiyorum...

Yok gayet guzel :D ama bır ıkı numara buyugu olsa hiç fena olmazdı :D ama gercekden cok rahat bır kask ;) Cumartesı gunu yarışım var, inşallah o yarışda da bana eşlik edecek ;)
Beraber gezi yapacagımız gunu merakla beklıyorum ;) ınsallah zamanlar - mekanlar ve durumlar uygun olur ve beraber pedallarız ;) görüşmek üzere...

Sevgiler...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Paylaşım için teşekkürler. Ne ilginç yerler var yaf?

Yorumlarınızdan sankı bır tarsusa gelme havası sezıyorum :)

Gelırsenız kapımız ardına kadar acık beklerız ...

Kendınıze ıyı bakın

sevgıler...