Tannus Tires A.K.A. Dolma is BACK! :)

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Tannus o pimleri ayrı olarak satıyor diye hatırlıyorum

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN
Scudo

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@Barış TURAN
Abi daha almadım. Sadece gördüğümü belirttim. :D

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
tannus'un pimleri aliexpress'in lastikleri ile uyumlu mu acaba merak sardı.

• Beğen
Tepkiler: Volg

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@barışturan ben bir saticiya yazdim bakalim ne cevap vericek .

Cevap attilar pimlerden haberleri yok , fotograflarda pim delikleri gorunuyor fakat yollamiyorlar , zaten ureticisi satmiyor lastikleri aliexpressteki saticilarin bir kismi oyle dukkanina almis satiyor bilgisizler , bir kullanici bunun uzerine dusuk puan verip sikayet yazmis , fakat satici bunlardan haberi olmadigini belirtmis .

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@furkan.zaman O zaman Alibaba.com'dan direk üreticiden almak daha mantıklı, hem daha ucuz hem de pimlerden dolayı. Ancak orada da toplu alım yapmak gerekiyor.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Volg bnce performanslari cok kotu , yorumlarda biri boyle yazmis, denemeden kimse almak istemez zaten bunlari .zaten alibabadan biz getiremeyiz bi sekilde vergi falan odememiz gerekir , ticaret yapan birileri getirebilir ancak

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@furkan.zaman Satıcı ile anlaşıldığı vakit Alibaba'dan da getirilir. Performanslarını bilmiyorum. Daha deneme şansını yaklayamadım. :D

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Volg valla bilmiyorum bu isler nasi oluyor , 5-6 ciftten fazlasi icin sorun cikar bnce gumrukte .aliexpressten surekli alisveris yapiyorum aldigim sey biraz buyuk olunca kontrolden geciyor her seferinde , blki bana denk geliyordur orasi ayri mesele :)

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@furkan.zaman Sorun çıkacağını pek düşünmüyorum. En fazla incelemeye tabi tutarlar. O da işlemi yavaşlatmaktan başka bir şeye yaramaz zaten.

• Beğen

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Değişken hava şartları dolayısıyla o pimlerin zamanla deforme olabileceğini düşünüyorum.Şahsen çok sert kullanıma da uygun oldugunu düşünmüyorum hele ki vidyolardaki gibi fixieler için bence hiç uygun degil bu tekerlekler.Sürekli skid yapan adamlar o pimlere nasıl güvensin.Ani fren gereken bir durumda skid yaptıgında pimler jantın icinde dönse adam hastanelik olur.Fakat hala kullanma konusunda merakım var bu lastige karsı.İşe gidip gelirken,şehir içinde commuter tarzı kullanım icin uygun gözüküyor.Yamaydı pompaydı,yedek lastikti falan taşımadan şehirde tın tın gezmek için ideal bir lastik.
+ bu lastiklerle ben olsam 30 km üstüne cıkmazdım.

• Beğen
Tepkiler: Volg

cgergin

Üye
Tepki
0
İsim
çağın gergin
Bisiklet
Marin
Arkadaşlar Aliexpress benzeri telefon uygulaması da olan wish sitesinden bu ürünün ucuzunu aldım. aldığım ürünün ismi şu 700*23C Microporous Bicycle Free Inflatable Solid Tire
içinden pimleri çıkmadı haliyle şimdi ben buna uygun pimi aramaktayım bulunca buraya yazacağim deneyimlerimi.
Paket dün elime ulaştı pim takma delikleri lastikte mevcut fakat pimler gelmiyor yukarda arkadaşın dediği gibi.
Lastik çok ağır olmasada çok sert gibi geldi bana bilmiyorum sürüş deneyimi nasıl olur. pimsiz takılırda sürülür mü çok güvensiz olur gibi geliyor bana. pimleri bulamassam nasıl bir malzemede tornacıya yaptırmam gerekıyor ona bakacağım . tannus daki deliklerden daha ufak sanırım bundaki delikler yani tannusun pimleri buna uymaz gibi düşünüyorum.