Mecidiyeköy

Ali KARAEL

Üye
Tepki
28
bende kocamustafa paşada oturuyorum sahil boyu yapılacak gezilere katılmak isterim
TEl:05393919328

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@engin gürtepe

çok yaşlanmışsın engin kardeşim.bisikletin üç teker mi :D grup içindeki abilerimizi babalarımızı görünce ben daha çocukmuşum dersin.üstelik inan sana taş çıkarırlar.örnek kudu baba.number one.rampa bayır dağ taş vız geliyo.bu ne güç anlayabilmiş değilim vallahi :D :D

Tepki
1
herkese merhaba,

ben de gruba yeni üye oldum.. umarım en kısa zamanda beraber turlarız..

KoRaY

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
hoşgeldin aramıza

ibrahim yıldırım

Aktif Üye
Tepki
52
@Hasan Topcan

vayyyyy kardeşim ne haber ya nasılsın görüşemiyoruz dostum havalar soğdu böyle oldu dimi:D :D :D en kısa zamanda görüşelim dostum

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
haznedar-bakırköy-yayla turları yapıyorum :D hava güzel olduğunca tabi.. tek olmak sıkıcı gerçekten bana eşlik eden bisikletim sadece :)) haznedardan SELAMLAR OLSUN!! bol pedallar

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
Tek sürmenin yanı sıra grup olarak sürülen bisikletinde keyfi artıyor. Sahil yolundan vs. eşlik edebilirim...

murat kaya

Üye
Tepki
1
@Gizem Çiçek

Merhabalar siteye hoşgeldiniz ben şişlide oturuyorum ve genelde hafta sonları beşiktaş ortaköy sahilden sarıyer yapıp aynı güzargahtan geri dönüyorum.havalar iyi olduğu zaman varsa bir gurubunuz dahil olabilirim teşekkürler..

efe-ersöz

Üye
Tepki
2
ya arkadaşlar bi gün belirleyin sarıyer ortaköy güzargahında turlayalım . ben sarıyer merkezde oturuyorum.

Fatma ER

Aktif Üye
Tepki
272
Selamlar,
Bende aranıza yeni katıldım. Bazı sorularım olacak aydınlatan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Mecidiyeköy de oturuyorum ve yaklaşık 10 gündür işe (kağıthane ye) gidip gelirken vs bisiklet kullanıyorum. Şimdilik fena değilim diye düşünüyorum :) Her gün farklı bir yol denemeye gayret ediyorum.

1) Çağlayan' daki adliye nin oraya yapılan tünele bisiklet ile giriş yapabilir miyim? Yapamıyorsam Çağlayan'dan Şişli tarafına başka nasıl çıkarım? Tünel dışında denediğim diğer yollar ters yön.

2) Turlara nerelere gidiliyor? Başlangıç için beni zorlamayacak turlar ise sizlere katılmak isterim.

Teşekkürler