tanışma

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Egemen Ulubilir tarafından paylaşıldı.

1. Egemen Ulubilir

Egemen Ulubilir Yeni Üye

Seviye:
    ben egemen
    itü mimarlıkta okuyorum,beşiktaşta oturuyorum.
    yazın birkaç arkadaş yapacağımız 45 günlük Çanakkale - Antalya arasında arkeoloji temalı bir bisiklet turu için kolları sıvadık ve ilkokul yıllarımızdan kalan bisiklet sevdamıza bir son verdik. ben de gidip deltadan bir corratec x-vert cross base aldım. Yaklaşık 3 aydır sabah akşam sürüyorum. Okula onunla gidip geliyorum tabiiki. İlk lastiğimi de geçen haftasonu caddebostan sahilde patlattım hayırlısıyla. Haftaiçi 3 gün karaköy-yeniköy, Haftasonları ise beykoz - caddebostan rotalarını kullanıyorum.
    Bu forum muhteşem, çok eğitici - öğretici...Emeği geçenlerin ellerine sağlık..

2. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    Egemen kardeş hayırlı olsun bisikletin.

3. ÖMER KAYA

ÖMER KAYA Üye

Seviye:
    hayırlı olsun iyi pedalamalarrr.

4. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    HAyırlı olsun Kardeş Kazasız belasız günler de kullanmanız dileğiyle

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...