Tandem kadro arıyorum!

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BuRroM

Dün burada bir ilan vardi.Mükemmel bir tandem ve sifir km.Bir bak istersen G_trek nickini kullanan bir arkadasimiz satiyor.

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
@xcangel

G-trek 2.500 ytl fiyata komple bisikleti satıyo, arkadaşımız kadro arıyo

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Arkadaşlar sağolun biliyorum tandem kadronun deltada satıldığını ve g-trek adlı arkadaşımızın sattığı tandemi.. ama eğer ikinci el bir kadro bulamazsam zaten mecburen deltadakini alacağım..

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@fletcher

Romantik birşeyler düşünüyorum:) bakalım artık:)

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
eee burak romantik ve ormantik helal olsun sana istiyosan arka koltuğuda sen al nasıl olur ama....Ön tarafı da kaptıracan yani bu gidişle...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu tip bir şey iş görür mü Burrom?

http://www.yildizbisiklet.com/foto_pedicab/1040x800/tandem800.jpg

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@7.60

Kardeşim sen kimsin ikidir benim ilanlarıma kendi kafana göre günceldir mesajı atıyorsun??!! sana kaç kez özel mesaj da attım cevap vermedin!!!!

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Burak bu hareketin 3.sü olursa lütfen yönetime bildir veya direk olarak bana PM gönder lütfen.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@7.60

Bak burada ayıp etmişsin işte :( . ilan sizin değil ki ne gereği var ...bu tarz hoş değil -- espirili hiç değil..?

Burakcım bu arada hesaplı ucuz hafif bir tandem kadro bulmak oldukça zor .. en uygunu yine Geotech ler ama ikinci ele belki kromoli kadroları düşe bilir sabırlı olmak lazım ..Bir ara İrdis ile konuşmuştuk ona bir sor , sanki aklımda o bir yerlerde gördüğü komple satılık bir tandemden bahsetmişti bana . umarım yanılmıyorumdur :)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@Hasan Hakan Koç

Hasan abicim sağolasın.. İdris abiyle konuştum o tandem hakkında:) ına da bakıyorum.. Eğer tam aradığımı bulamazsam onu alacağım gibime geliyor.. Ama gönlüm geotech kadroda..:) kolay gelsin..