Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

tam bisiklet parça boyutlarının hesaplama

Konu, Kadrolar kategorisinde Fırat Dizman tarafından 27 Kasım 2011 tarihinde paylaşıldı.

1. Fırat Dizman

Fırat Dizman Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    http://www.competitivecyclist.com/
    belirtilen linkte tüm vücud ölçüleri girilerek ,uzunlukları değişen parçaların hesaplanması var,ya şu an kafam çalışmıyor,çok basit birşeyi kaçırıyorum,
    verilen hesaplamada inseam ölçüsü büyüdükçe top tube range ölçü birimi küçülüyor
    örnek inseam 81cm top tube range 50-52.3
    inseam 89 cm top tube range 46-48 vs gibi oluyor kaçırdığım ne var???
    yanlız ricam,fikir,geyik muhabeti,yorum değil .konuyu anlayan kişilerin net cevapları.neyi göremiyorum:)

İlginizi Çekebilir

5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2015-9-22_17-2-58.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...