Takas ilanım neden onaylanmıyor?

Konu, 'Takas' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Merhaba Bisiklet Forum üyeleri.

Diğer alış/veriş bölümlerinde olduğu gibi, bu bölümünde bazı kuralları vardır. Takas ilanlarınızın onaylanması için, ilanınızın aşağıdaki bir kaç maddeye uyması gerekmektedir.

• Takas ilanınızda, takas edilecek ürünün mutlaka size ait detaylı fotoğrafını eklediğinize.

• Eklediğiniz fotoğrafın, sayfa yapısını bozmayacak büyüklükte ( tavsiye edilen 640*480, en fazla 800*600 pikseldir ) olduğuna.

• İletişim bilgilerinin ( mail, telefon vb. ) yazılmış olduğuna.

• Takas edilecek ürünün, daha evvel forumda fotoğrafı verilmiş ise, ( Mesela; fotoğrafı şu linkte, tıklayarak görebilirsiniz. ) tarzında bir içeriğe sahip takas ilanı açmadığınıza.

Dikkat ediniz. ;)

Bu kurallara uyan bir ilanınız var ve hala onaylanmamış ise, lütfen bölüm yetkililerine başvurunuz.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.