Tacx satori T1856

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
Arkadaslar hem yagisli havalarda evde kullanmak hemde vaktimin az oldugu dönemler evde antrenman maksatli bir ürün aldim Tacx satori T1856 sizinle paylasmak istedim..bu tür ürün kullanan arkadaslarinda yorumlarini almak isterim..cünkü daha önce böyle bisey kullanma konusunda herhangi bir tecrübem olmadi..saygilar..

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)

(link)

Scudo

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Erhan_Yılmaz

kardeşim en kısa zamanda yorumlarını bekliyorum bakalım.Ses yapıyor mu?
kendi vites mekanizması nasıl çalışıyor zorluyor mu?Aynı zamanda bisikletininin viteslerinide kullanabiliyorsundur?
Slick lastikle mi kullanıyorsun?
Pc bağlama ve digital ekranı var mı?
Bizi bilgilendirmeni bekliyoruz.
Saygı ve sevgilerimle.

• Beğen
Tepkiler: Erhan_Yılmaz

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@Niyazi ALTUN

valla cihaz bugün geldi hemen paylasmak istedim hem mtb hemde yol bisikletinde kullanmak icin yaninda adaptörleri geliyor.! sanirim normal lastikle kullanilabilir daha denemedim..9.6kg agirliginda bir set cok saglam ve kaliteli izlenimi veriyor..yaninda özel tekerlek mandali ve ön tekerlegi koyacagimiz skylinerde geliyor hepsi fiyatin icinde dahil kolinin icinden cikiyor..aslinda kullanicilarin yorumlarini almak isterdim burada..pek kullanan yok galiba.. ben simdilik linkini atayim en iyisi orada detayli aciklamalari var..sonra kullandikca deneyimlerimi paylasirim..saygilar :in:
(link) buradan bakabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Erhan_Yılmaz

Valla kardeşim bende okudum yorumları hatta yurt dışı kullanıcıları olarak herkez olumlu olarak bahsetmiş.
(link)

• Beğen

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@Niyazi ALTUN

ben buradan aldim 170 euro almanya ici kargo ücreti bedava..
(link)

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Erhan_Yılmaz

hayırlı uğurlu olsun kardeşim tekrardan ben bike24 ile mailleştim daha önce cevap buydu.

Dear Mr Niyazi,

We thank you for your request at Bike24.

Unfortunately we can not ship to the Turkey.

Best Regards,

Anne Kosbab
Bike24 - Service Team

Bike24 GmbH
Enderstraße 92a
01277 Dresden

Telefon: +49 (0) 351 / 417 497 - 0
Telefax: +49 (0) 351 / 417 497 - 79

(link)

yani türkiye'ye yollamadılar.Crc de çok kargo istiyor ya 50euro .Birde gelir mi sorunsuz bir şekilde 100euronun üstündeki mallara sanırım gümrükte isteyecekler.

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
makinayi bugün kurdum..ilk izlenimlerimi fotografli olarak anlatayim gercekten süper bir alet kendinden 10 vites kademesi var ve bisikletinde viteslerini kullanabiliyoruz uzerine cikip amortisörümü esnetiyorum ayakta uzun süre tempo basiyorum hpluyor zipliyorum banamisin demiyor en ufak bir esneme yok cok saglam bisey :in: almanyya yagislari bol oluyor iyiki almisim diyorum imkani olan arkadaslara siddetle tavsiye ederim tam bir antrenman canavari bu

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@Niyazi ALTUN

sen bence Delta bisiklet Ankara Levent abiyi ara nakit aldiginda o sana güzel indirim yapar :) yurtdisindaki fiyat+kargo parasi ile ayni fiyata gelir hic ugrasmana gerek kalmaz ;) sen Levent abiye benim selamimi söyle sana yardimci olur :)

• Beğen
Tepkiler: Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
Ne diyeyim şimdi süper makina güle güle kullanmak nasip etsin Allah.
Zaten bisikletininde maşallahı var.Makinanın hakkını öyle bir bisiklet verir zaten.:)

• Beğen