Satıldı Tacx Antares Roller

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında faruk akkaya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. faruk akkaya

faruk akkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Fotoğraflar roller'ın güncel durumudur. Ben de ikinci el almıştım. Hatta bununla ilgili forumda konu açmıştım. Linki aşağıda. Roller Tacx Antares modelidir. Herhangi bir arızası vs. yoktur. Zaten düşürüp kırmadıktan sonra herhangi bir arıza olma olasılığı çok düşük. Çünkü çok basit bir makaralı sistem. Yurtdışına çıkacağım için satmak durumundayım. İstediğim fiyat pazarlıksız 300 tl. Roller şu an Babaeski'de. Kargo alıcıya aittir. Forumdan veya (05415999710) nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Roller konu linki: ilk roller deneyimi ve 10 dakikalık gelişim - video

NOT: 15 veya 16 mayısta arabamla İstanbul'a geleceğim.

Satılmıştır. İyi günler ;)

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_232010.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.