t-box katlanır yağmurluk

Konu, 'Giyim' kısmında fatih karali tarafından paylaşıldı.

1. fatih karali

fatih karali Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    geçenlerde bir vatandaşta t-box marka katlanıp çok küçük bir paket olucak şekilde tasarlanmış bir yağmurluk görmüştüm,
    ürünü uzun süredir arıyorum internette satıcısınada ulaşamadım acaba bu veya bunun gibi ürünleri satan bir yer varmı ?

2. Bahadır_Azamak

Bahadır_Azamak Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    T-Box ürülerini Boyner mağazalarında bulabilirsiniz.. Kimi AVMlerde T-Box'ın kendi mağazaları da var

fatih karali bunu beğendi.
    fatih karali

fatih karali Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    valla bir internet sitesi olmadığı için pek ümit vermemiştim ama inşallah hala satıyorlardır bu yağmurluklardan

4. Bahadır_Azamak

Bahadır_Azamak Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Dediğim gibi, Boyner mağazalarında bakmakta fayda var.. Belki müsait sezon olduğu için satışına tekrar başlanmış olabilir.. (Gerçi Boyner'in sitesinde göremedim)

İlginizi Çekebilir

11754308_10207604525937016_8096685789326961781_o.jpg
En güzeli lazer fakat bunun için bir miktar para gerekli. Ama ağda ile de alabilirsin bir süre sonra azalacaktır. Diğer yöntemlerde sadece mevcut kılı kesersin fakat azalma olmaz eğer genetiğinde...
Untitled-1.jpg
3 hafta aradan sonra bu gün kontrol için gittim. benim asıl ağrım kırmızı noktalı yer di. sarı nokta da hafiften ağrıyordu ama emar da orada fıtık başlangıcı oluğu belirlendi. kırmızı nokta için...
image003.jpg
@Malik altuntaş Buradan söylemesi zor ama sanki yanlış gibi geldi bana 14-15. Bacak boyunu doğru mu ölçtün [ATTACH]