süspansiyon bakım gerektirir mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
mesela manitou axel marka süspansiyon bakım gerektirir mi?

Scudo

The_doctor

Üye
Tepki
5
haır bir bakıma gerek yok eger bı sorun varsa sakın acma derım bır daha toplayamassın masayı hıc bır ustada onu acma cesaretını goremez zaten bır sorunda cıkarmaz sana

kendinize iyi bakın

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Arada bir girip çıkan üst boruları temizleyip uygun bir gresle yağlamak (judy butter) dışında bir bakım gerekmez çook uzun bir süre...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@The_doctor

valla bu nerden çıktı bilmiyorum ama tr de her türlü maşayı açıp bakımını yapıp toplayabilecek kadar iyi ustalar var hiç merak etmeyin...

The_doctor

Üye
Tepki
5
600 € verdiğim bir masayı zaten ben kımseye goturup actırmam.zaten bır ustada oyle bır masayı alıp ta acmaz . hiç kime buna cesaret edemez.içindeki tırnaklar cıkyımı bır daha gırmez turden hiç açıp baktınmı acaba amortısore sıtelerınde hepsının seması var sıd masada sadece bır tarafında 34 parca var bunları actıktan sonra tekrar nasıl toplamayı dusunuyorsun. eger acıp toplkaya bılıyorsan sana helal olsun

kendinize iyi bakın

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
evet açıp toplayabiliyorum arkadaşım hemde gayet güzelcene...hatta açıp her parçasına kadar söküp (Dikkat) fırın boya yapıp toplayabiliyoruz bile... Bir gün başına gelirde arıza yaşarsan o 600 eu verdiğin maşanı çöpemi atmayı düşünüyorun arıza yaptı diye bilmiyorum ama allah sana kolaylık versin diyorum...

The_doctor

Üye
Tepki
5
o kadar para verıpte arızalancagını dusunmuyorum bu dedıgın ıslemlerde zaten 100 150 $ amortısorlerde olur 500 60o $ lık amortısorlerın ne acılıp yaglanmasına ne fırın boya(!) yapılmasına gerek vardır genede tebrık ederım senı

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Valla öle bir bozuluyolarki hatta daha kolay bile bozuluyolar desem yeridir yani öle maşalar...

Neyse konunun daha fazla dallanmaması ve tartışma ortamına dönmemesi için konu kilitlenmiştir arkadaşlar bilgilerinize...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.