Supersonic Rampa Kartepe

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@OrionForEver

birinci keşifçiler zor olanı seçecekler belkide ikinçi keşifçilerde ve üçünçülerde yalnız o gün önerini grubun fikrine sunarız derim

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bazooka

dostum
çalış çalış çünki birinci keşif koluna alındın şimdiden rampaları yut

tam 27 günün var

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
serhad hocam delil istedin gösterdiler,arkadaşlar çıkmış tebrik ederim güzel olmuş süpersonic rampa kartepe zirve fethedilmemiş yanlız :( o da birdahaki seferedir umarım.Azmin elinden hiçbir güç kurtulamaz pedalınıza kuvvet!

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
kudret abi beni tura almadın alacağın olsun gittiğiniz yerler gerçekten çok güzel bir dahaki sefere benide çağırırsın artık :(

calbiyik03

Üye
Tepki
54
güzel bir tur olmuş, radyo vericilerini en kısa zaman da fethetmeniz dileğiyle, bol pedallı günler

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Dün Eskişehir'den dönerken Arifiye tren istasyonunda gördüm sizi ama Sakarya Ekspresi geldi binmem gerekiyordu gelemedim yanınıza :/ Cumhuriyet ekspresinden inmiştim siz büfeye yakın bir yerde bekliyordunuz sanırım. Güzel bir fetih olmuş :D gezi diyemicem ben buna :p

• Beğen
Tepkiler: sado

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Fatih Kısa

dostum
evet gerçekten gezi değil bu bir savaş rampalarla bisikletin savaşı ve tabi
pedalşörün savaşı
yarı fetih oldu 7 haziranda vericilerin olduğu yerde toplanacağız o vakit fethedilecek

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
@kudu

üç bisikletçide sizi aşağıda gördü ama bi selam bile vermediniz sizin çıktığınız güneşli günlerde değil biz oraya karda siste buzda tırmandık ne yani memlekette bisikletçi mi kalmadı da burnuzu çevirip yardra yardıra gittiniz biz izmitli olarak size hoşgeldiniz deyip tanışıp bişeyler ikram edip kolay gelsin deyip oradan izmite dönecektik neyse pedal çevirmekle bisikletçi olunmuyormuş .... tırmanıştan size bi kanıt...(link)

Bülent Bayer

Aktif Üye
Tepki
165
@MACHOO

al işte bi tane taxi driver izlemiş adam daha. arkadaşım sana oraya çıkamazsın diyen mi oldu? ispat isteriz diyen mi oldu? oraya ilk çıkan bisikletçiler biziz diyen mi oldu? istersen bisikletle uzaya çık ordan büyük ayıya pedalla. bana ne, buradaki insanlara ne! nedir bu? bir çeşit vicdan azabı seansı mı yoksa ergenliğini henüz tamamlayamadığın için mi böyle yapıyorsun?

bu konu hakkında konuşuldu. halledildi veya halledilemedi. kaldı ki halledilecek bi mevzu da yoktu. yanlış anlaşılma. so fucking what diyorum. uzatma. dinle sözümü. uzatma.

• Beğen
Tepkiler: Machoo ve marule

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
@hatırdan satırea

hocam sen haydar dümen ağzı ile konuşmana devam et ben sadece orada öküz yerine konduk ona sinirlendim yok sa ayının küçüğünemi büyüğünemi çıkacağımız seni ilgilendirmez...emi bisikletçiler kır.alı

• Beğen
Tepkiler: Bülent Bayer

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostlar
lütfen forum kurallarına göre hareket edelim
derim aksi takdirde olacak olaylardan kişiler sorumludur

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
@kudu

ne olayı olacak efendim biz tartışmalarımızda ağzımızın ayarını biliriz bişey olmaz bahsi geçen konu beni biraz gerdi arkadaşda olayı körüklemeye çalıştı ama neyse olmuş bitmiş herkese iyi forumlar...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@MACHOO

dostum
7 hazirandaki turda eğer bir hatamız olmuşsa hatamızı telafi ederiz
seni aramızda görmek isteriz
saat 10.40 da arifiyede oluruz gelirsen seviniriz böylelikle küskünlük olmaz
ama inanki tamamıyle iletişimsizlik oldu bize tam nerde bekleyeceğinizi söyleseydiniz biz sizi orda inanki bulurduk ama işte oldu bir kere iletişimsizlik sana söz hatamız varsa telafi ederiz birbirimize kızarak bir yere varamayız
tekrarlıyorum 7 haziranda arifiyede saat 10.40 da buluşuruz birlikte topuklarız kartepeyi
robocop