süper karbon kaplama

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
merhabalar arkadaşlar,bir arkadaşım bisiklete olan ilgimi bildiğinden karbon kaplama bir örnek göndermiş,çok hoşuma gitti,folyo değil karbon olabileceğini zannetmiyorum,uygulanmadan önce sertçe bir yapıda ısındığında yumuşuyor ve çok elastik bir hal alıyor.ısıtılarak uygulama yapılıyormuş ve doğru şekilde yapıldığında çıkarması mümkün değil gibi görünüyor.almayı düşürseniz yardımcı olurum.folyo ile karştırılmasın ürün çok kaliteli üzerine vernik çekilerek birebir karbon hissi verebilir.ürünün markası 3M fiyat:100cm*10cm için 10 tl

(link)
(link)
(link)

Scudo

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
ilk yorum benden gelsin:)
ahmet bana rakipmi olcan yaa:D arkadaşlar bildiğim kadarıyla söylim bu kaplama sürtünmeyle aşınmıyan cinsten yani fren kollarında filan kullanılabilir.
fiyat konusunda tam bilgim yok zaten o konuda yorum yapamam:D

a. özgen bu arada bendeki kaplamayla takas düşünürmüsün düşünürsen özelden msj at şu fren kollarını kaplıcam az daha büyük olsa başka yerlerde kullanırdım ama neyse msjını bekliyorum

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Acaba nerde bulabiliriz?bisikletimin bazı yerlerındeki çizikleri güzel kapatacak cinsten birşey:D:D:D

mechanics

Aktif Üye
Tepki
31
3M Di-noc diye geçen folyo mu bu? Eğer oysa gerçekten çok kaliteli bir ürün.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
sadece 100*10 cm mi var elinizde bana 40*50 şekilinde birşey lazım

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@Hakim Arslan

malzeme benim elimde değil dediğim gibi arkadaşım örnek bir parça göndermiş bende beğendim bana söylediği fiyattan foruma koydum.belirli bir ölçünün altında kesemeyeceğini söyledi.istediğin ölçülerde kestirebiliriz, fiyatını belirleriz gönderirim.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
@Ahmet Özgen

tamam bana 40*50 cm şeklinde lazım bunlar silinmiyolar dimi diğerleri gibi

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
3M nin üretimleri kaliteli oluyor.ben 3M bir pasta poliç(nasıl yazılıyo bilmiyorum) çok memnun kalmıştım.