SUNTOUR 240 SRV'deki AYNAKOL Yamuldu(ACİL BAKIN)

TugayAydın

Aktif Üye
Tepki
60
Merhabalar. Giresun-Ordu Ordu-Giresun Turumuzu yaparken Tırcının Can yolu denilen yani yoldışındaki şeridin içinden bize yakın geçmesiyle herşey alt üst oldu.Arkamdaki Tolga arkadaşım rüzgarımdan yararlanıyordu ki Tır çok yakın geçince arkadaşım hava sülkilasyonu ile arka tekerime çarptı ve 1-2 metre havada gördüm yola düştü otobana. bende onu kurtarayım diye frene asıldım fakat arka fren tutmayınca bende öne asıldım takla atar gibi oldum fazla bi sorunum yok gibiydi. arkadaşımı düşünüyordum yolda sonuçta düşünsenize ALLAH'a şükür bütün yoldaki araçlar durdu. Neyse hala etkisindeyim olayın :S biz toparlandık yola çıkacaktık ki bi baktım aynakolun En büyük dişlisi yamulmuş içe doğru kavisli. Gelelim şimdi. Garanti kullanım hatası diyeceğine göre. bisikletçilerede güvenmediğime göre ben bu aynakolu nasıl düzeltirim???

Scudo

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
öncelıkle buyuk gecmıs olsun. sanayılerde cok gelısmıs mengeneler var sanırım duzeltebılırler ama yınede garantı sansını dene derım

TugayAydın

Aktif Üye
Tepki
60
çok sağolun. hımm aklıma gelmedi hiç sanayi. ya salcano garanti kapsamı çok sıkıntılı ondan düşünmüyorum götürmeyi. ilginiz için tşkler

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun,Düzeltsen bile bi işe yarıyacağını sanmıyorum yine eski haline döner..Parça yamulduğu için işlevini kaybetmiş olabilir...

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
evet can a katılıyorum duzeltılse bıle fabrıka cıkısı acılara kavusamaz kanaatındeyım bende

TugayAydın

Aktif Üye
Tepki
60
ya takla atan arkadaş olan bize oldu neyse 55 lira verip yenisi alacağız. tşkler arkadaşlar.