İzmir Sundu Bisiklet

Tepki
6
İzmirli arkadaşlar, sundu bisiklet'ten alışveriş yapmalı mıyım? Yada bisikleti nerden almalıyım???

Scudo

Darth Sirrus

Aktif Üye
Tepki
105
Bisiklet
Specialized
merhaba ben ordan aldım bisikletimi iyidir tavsiye ederim ama en önemlisi istediğin marka orda varmı en iyisi git bi mağazayı dolaş kendin karar ver burdan biraz zor ne desek boş

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tansıman

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Evet Sundu bisiklet gayet ilgilidir.Teknik konularda gayet iyi yardımcı oluyorlar.Tavsiye ederim.

• Beğen

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
patron(hüsnü abi) gayet iyi biri bir parça sorupta geri dönmedim kolay kolay. yanımda para olmasa bile ben söylemeden sonra getirirsin demesi oradan çok alış veriş yapmama neden olmuştur. ama oradaki tamirciyle yıldızımız hiç uyuşmuyor(saçları dökülmüş olan) ona bakarak alış veriş yapmanızı pek tavsiye etmem sonuçta patron iyi ve dürüst biri daha çok patronla(hüsnü abi) ile muhattap olup alış verişinizi güzelce yapın.

ercan günes

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Scott
yav ne istiyosunuz tamirciden hani saçları dökülmüş kafası kel olandan :D
şeker gibidir bana hep müdür der bende ona hep patron derim dünya tatlısı insan allah allah kınadım. sundu da iyidir işini profosyenel ce yapar ilgilidir alakalıdır tavsiye edilir sundu varsa sorun yok kolay gelsin :)

• Beğen
Tepki
24
merhaba bende bisikletimi oradan aldım. geyet memnunum. servis konusu ve personelin yaklaşımı gayet iyi tavsiye ederim.

• Beğen

Agamemnon

Daimi Üye
Tepki
154
@Deniz Tansıman

Sundu Bisiklet Nasıl bir Bisikletçi-Pahalı mı ?

Böyle bir sorunun cevabını kim verebilir? Alacağın ürünü ilk öce belirler ve onu satan kişilerden fiyat araştırmasını yaparsın.

Alşıveriş yapmalı mıyım? diye sormuşsunuz :) Böyle bir zorunluluk yok.

3ncü sorunuz ise yada bisikleti nerden almalıyım??? İlk önce alacağın bisiklete karar verip bunu satan firmaları bulup almalısın...

• Beğen

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
@sadık özer

ben de bisikletimi sundudan aldım, memnunum.

o saçları dökülmüş olan adamı ben de sevmiyorum. istanbuldan aldığım salcanoda sorun olmuştu, yetkili servis orası old. için oraya götürmüştüm hiç ilgilenmedi ve biz de dükkandan çıkıp gitmiştik.

Daha sonra oradan aldığım bisikletin hidroliğine hava kaçmıştı. Götürdüm, söylediği şuydu; aman sen ne yapmışsın, bunun işi şöyle uzun böyle uzun şimdi git 2 saat sonra gel.
oysaki 5 dklık işi vardı. ve ben itiraz edince yaptılar.

ama Hüsnü abi ve oradaki genç çocuk iyidirler. Tavsiye ederim

• Beğen
Tepki
173
Bende bisikletimi sundu bisikletten aldım.İki bisiklet alışverişim oldu.Halen servis ve yedek parça vb. her türlü işlerim için Sundu bisiklete gitmekteyim.Sahibi Hüsnü bey her türlü alışverişte ve servis konusunda yardımcı olan sevecen işinin gerektirdiği şekilde hareket eden bir arkadaşımız.Servis konusunda hem kendisi hem de kendini bu konuda yetiştirmiş Nezir arkadaşımız bulunmakta daha ne olsun. Bence bisiklet konusunda Sundu bisiklete bir uğrayın derim.

• Beğen

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
Sundu bisiklette Hüsnü bey ve ali diye bir arkadaş var sanırım.Birde saçları dökülmüş arkadaşta baya ünlü oldun forumda:) Derhal arkadaşa saç konusunda yardımcı olmak lazım.Şimdi eski kafa bisiklet kalfaları ve ustaları modern çağa ayak uyduramayınca jenarasyon çakışması olabiliyor.
Herşeyden önce almak istediğiniz bisikletin marka model ve beklentilerinizi paylaşmanız durumunda piyasa araştırması ve plan yapılır.
İzmirde sanırım Doruk-Seda,Ata bisiklet,Motis,Sundu dışında başka büyük bisiklet firması var mı acaba? gözden kaçan yada bilmediğimiz?:in:

• Beğen
Tepki
6
teşekkürler arkadaşlar. Alacağım bisikleti henüz belirlemedim ama sedona almayı düşünüyorum.

anspoki

Aktif Üye
Tepki
81
Ben bisikletimi oradan aldım, gerek Hüsnü gerekse Ali de ne zaman gitsem hep yardımcı oldular. Kafama takılan her şeyi de gönül rahatlığı ile de sorarım. İyi esnaftırlar öncelikle.

• Beğen
Tepki
6
@Agamemnon

Öncelikle soru da hiçbir belirsizlik yok ancak kasıt ararsak buluruz. Nasıl bir bisikletçi derken genel olarak arkadaşlarımızın memnuniyetini ölçmeye dayalı bir sorudur. Zaten siz hariç %99 oranında bir cevap gelmiştir. Alışveriş yapmalı mıyım ? derken -meli,malı gereklilik kipi bisiklet alma işinin gerekliliğini belirtir ve önceki tümceye atıfta bulunarak aslında ''Sundu bisikletten alışveriş yapmalı mıyım'' anlamı çıkarmamız gerekirdi. Üçüncü olarak bisikleti nerden almalıyım derken de İzmirli arkadaşlara genel olarak Sundu bisiklet'ten başka bisiklet satan yerleri sordum. Zaten alacağın bisikletin markası üç aşağı beş yukarı büyük bisikletçilerde mevcuttur. Anlam inceliklerine dikkat eder kasıt aramazsak türkçemizi daha iyi anlayabiliriz değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Agamemnon

Agamemnon

Daimi Üye
Tepki
154
@Deniz Tansıman

Yazdıklarına tamamen katılıyorum. İzmir'de Sundu'nun yanında Göztepe'de Doruk, Küçükyalı'da Parkur ve Karşıyaka'da Seda Bisiklet var. Benim favori bisikletçim Doruk. Sundu'dan da eşim için bisiklet almıştık.

Gösterilen kolaylıklar, yapılan jestler ve doğru ürünü dopru kişiye satma konusunda Doruk'tan çok daha doğru yaklaşım gördüm.

Bisikletini aldığında kazasız ve sorunsuz sürüşler diliyorum...

Tepki
4
Sundu Bisikletten alışveriş yapmadım ama bisiklet sormuşluğum var. gayet yakından ve ilgili davrandılar. müşteriye yaklaşımları iyiydi.

selket

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Kenan Hiçyılmaz
Bisiklet
Diğer
Bilgileri güncelleme amacıyla yazıyorum,
Öncelikle en uyduruktan en kaliteliye kadar her ürün var, karşı tarafta tamir işlerini yapan topel abi ve yanindaki beyaz saçlı pek birsey bilmese de yardımcı olmaya çalışan bir abi var, mesela gidip parça aldınız işçiliğe para vermek istemediniz alet edevat isteyince koşa koşa gidip getiriyorlar.Büyük bir mağaza ama yine de pazarlık yapabiliyoruz, her konuda yardımcı olmaya çalışan ve teknik bilgisi çok iyi olan tecrübeli elemanlar var, tavsiye edilmeyecek bir yer değil :)

Tepki
15
İsim
Murat
Vallahi ben sundu'nun internet sitesinden ürün aldım, almadan önceden de aradım teyit ettim sordum. Elinizde var mı diye, var dediler. Ürünün görseli ile aynı mı dedim aynı dediler.

2 saat sonra sipariş verdim. Kargolanır mı diye bekledim o gün ama kargolanmadı.
Ertesi gün aradım, dün yetişmedi bugün eleman depoya gitti. Bugün kargolanır dediler. Olmadı yarın kesin veririz dediler. Verilmedi !
Cmt günü bekledim yine kargo bilgisi gelmedi,
Pazartesi aradım, bugün ürünler gelecek akşama kargolanır dediler kargolanmadı.
Salı aradım, pazartesi çok yağmur vardı araç çıkamadı bugün depoadan elaman ürünleri getirecek, kargolanır dediler yine kargolanmadı.
Bugün aradım öğlen, havalar kötüydü bizi çok etkiledi dediler. Elaman şimdi depoda ünleri getirecek, akşam kargolanır dediler. Saat 17:23 oldu üstelik size geri dönüş yaparız dediler. Ne kargo bilgisi ne telefonla arandım.

Bugün 6 iş günü oldu. Keşke ürünün fotosunu çekin, elinizde mi değil mi görmeden inanmam deseydim de öyle sipariş verseydim. Telefon ettiğimde konuştuğum beyefendi çok kibar iyi birine benziyor ama ya depoları ayrı bunların firmadan falan gelecek firma oyalıyor, ya da ürün ellerinde yok sundu beni oyalıyor anlamadım gitti. Aldığıma alacağıma bin pişman oldum. 3 şubesi var, yorumları iyi diye ürün aldım, fiyatları da güzeldi sitesinde. Ama sitelerinde ne bir açıklama var ürünler ile ilgili ne de sipariş iptal seçeneği. İlk taksiti de ödedim üstelik kredi kartından. Ama hala ürüne ulaşamadık :)

Arkadaş yetişebilirse çıkışta uğrayacak bakalım nedir ne değildir. Keşke pahalı mahalı, eskişehirde jant çemberini alıp kendim örseydim. Cebimizi düşünelim derken sinir hastası olduk :/

Tutmosis89

Forum Demirbaşı
Tepki
1.751
İsim
Mehmet D.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bu firmayı hiç beğenmiyorum. Bir iki kez bisiklet bakmak için gitmiştim, tok satıcı, paraya ihtiyacımız yok tavırları nedeni ile alışveriş yapmadım. Bu firmadan alışveriş yapmam için çok zorda kalmış olmam lazim.