Sunday - Aaron Ross SİG (:

Konuralp Erdil

Aktif Üye
Tepki
53
Yaklaşık birbuçuk ay kadar önce almak istediğim bisiklet elime geçti ve ne zamandır paylaşıcaktım forumda bugüne nasipmiş sizlerle paylaşmak istedim.

Buyrun resimlerde herşey ortada :)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bisikletten gerçekten çok memnunum gayet profesyonel bir makina. Ben prof bir sürücü değilim ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ayrıca baba parası değil kendi emeğimle aldım :)

SAYGILAR !

Scudo

Konuralp Erdil

Aktif Üye
Tepki
53
Yorumlar için sağolun. Bu yıl sınava giricem o yüzden hergün süremiyorum. Derslerden ayırdığım boş zamanlarımda sürekli bisiklet üstündeyim hakkını vermeye çalışıyorum :)

Konuralp Erdil

Aktif Üye
Tepki
53
Çabalıyorum Hakkı abi inşallah güzel şeyler olacak :) berk merak etme yeterince iyi bakıyorum yatıyo odamda şuan rahat rahat :)

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

Muhammet48

Aktif Üye
Tepki
122
Gercekten tam bir street faciası :eek: :) , Ayrıca kendi emeğinle almanda bir + puan hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim :)

• Beğen
Tepkiler: Konuralp Erdil
Tepki
3
çok güsel bıke kokicim beklediğine deydi bence verdiğin parayada değdi ki bn inanıyorum sen yaparsın bu işide ama kent orman düşüşüne benzer şeler olmasın da bida =)=)=)=)

• Beğen
Tepkiler: Konuralp Erdil

Konuralp Erdil

Aktif Üye
Tepki
53
Sağolun beyler. :) Tekrardan öyle bir düşüş yaşamamayı umuyorum ama yaşasam da fena olmaz :D Düşe düşe öğrenicez sonuçta ;)

Tepki
19
bisiklet hakkında bilgi verebilirmisin parçaları, fiyatı, nerden nasıl aldığın filan

Konuralp Erdil

Aktif Üye
Tepki
53
Google gir ; Sunday Aaron Ross Signature yaz zaten çıkar gir ordan görürsün parçalarını. Fiyatı bana kalsın :) Ben Ergin abiden aldım (Facebook : Ergin Arabacioglu). Eğer bmx düşünüyorsan uygun bütçen varsa ekle konuş onunla :)