Suluklu Çanta :)

Tepki
12
Merhaba arkadaşlar bisiklet için hafiften aksesuarlara bakmaya başladım suluk alıcam fiyatlar 40-50 lira size şuınu soracağım.

(link)

Bunu aranızda kullanan varmı ? Varsa yorumunuzu ala bilirmiyim.
Siz ne öneririsiniz.

Scudo

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
Bisikletinde suluk takabileceğin yer yoksa böyle birşey kullanılır fakat içtiğin suyu sırtından ter olarak atarsın :D

Tepki
12
@UtkuSener

Bisikletimde hiç bir aksesuar yok tamamen sıfır genelde sırt çantası taşıyorum zaten benim merak ettiğim bu sadece sulukmu yoksa çanta işlevide görüyormu terleme konusuda işime gelir açıkcası en azından kilo vermeme yardımcı olur :)

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Canta islevide gorur ama 3 gun tatile cikamassin. Ufak tefek seyler yani en fazla :)

Tepki
12
@Tahsin Y.

İyi o zaman zaten ufak tefek şeyler koyacağım telefon cüzdan falan.
Peki siz kullandınız mı ? Memnunmusunuz.

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Kullanmadim ve acikcasi kullanmamda. Bisiklete binerken sirtta esya tasinaya karsiyim.

Tabi gidilen mesafede onemli :)

Tepki
12
@Tahsin Y.

Çok uzun mesafelere çıkmıyorum ama bu çanta çok işlevsel gözüktü siparişimi vericem gelince buraya yazarım iyi mi kötü mü .
Neyse beni bu konuda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Bu 2 l kapasıtelı ama kısa mesafeler için ideal gibi.Hemde yarı yarıya fark var (link)

Tepki
12
@ebubekir sözbir

Sizin verdiğiniz siteden herhangi bir alışveriş yapmadım Dealextreme de 3 haftada getiriyorlar bu kaç günde gelir acaba ?

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Biz ona camelbak diyoruz :) Bende şöyle bir modeli var. 6 saat suyu buz gibi tutuyor. Tavsiye ederim. http://virojclub.com/wp-content/uploads/2013/04/Camelbak-Sabre.jpg

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
ben de şahsen üstümde bi'şey taşımayı sevmiyorum... forma arkası ceplere bi'şeyler koymak dahil... çantaya hiç gelemiyorum... herşeyi bisiklete yığıyorum...

ama çanta veya suluk, ne alıcaksanız alın, termos özelliğe dikkat edin derim... bi 2-3 saat dayanan cinste bi'şeyler alın...

özellikle de şu sıcak yaz günlerinde, suyun biraz daha uzun süre kaynamadan durabileceği bi suluğa çok ihtiyaç duydum... dün aldım... bugün ilk defa kullandım... allam o nasıl bi lükss... öğle saatleri gelmiş, eymir yokuşunun ortasındayım ve sıcacık bi su içmek zorunda diilim : ))))

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Buğrahan Özbilenler

hemen hemen aynı surede geliyor .Geceen yıl forumun sponsoruydular (link) Ürün incelemeleri de burada mevcut :)

Tepki
12
@Burak Küçük
Camel Bak :D çok zekice bir isimlendirme Peki nereden aldınız ne kadar verdiniz bunun kalitesi resimden belli..

Tepki
12
@ebubekir sözbir

CandanC'nin dediği termos olayı hiç aklıma gelmedi eğer ki soğuk tutmuyorsa büyük sıkıntı çıkartır.

Tepki
12
@CandanC

Sizin için sevindim açıkçası ben buz tutmuş su koyuyordum o biraz işe yarıyordu ama hem ter hemde buzlu su pek iyi gitmiyor. :)))

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Buğrahan Özbilenler

yine de güzel çözüm, hatta ben de öyle yapıyım dedim de, ancak evden çıkarken işe yarıyo ne yazı ki :( işten eve dönerken ya da büfeden su aldığımda da kullanabilmek istedim...

Tepki
12
@CandanC

Siz bence en iyisini yapmışsınız su dondurmak iyi bir çözüm değil ve zahmetli bende çantayı sipariş edeceğim bu akşam.Maaşı aldığımda bir bisiklet alırım beni evde tutamazlar artık. :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Buğrahan Özbilenler

gerçekten memnunum... iy'ki almışım :) yeni çantanızı/suluğunuzu ve bisikletinizi güle güle kullanın da diyim şimdiden :)