suluk ve icecek ?

Murat1978

Aktif Üye
Tepki
43
merhaba,

ben bu suluk'dan aldim erdoganlardan:

Zefal Magnum Suluk

Zefal Magnum Suluk
Hacim:750 ml
Renk:Beyaz
Materyal:plastik
Özellik:Koku yapmaz

malesef koku yapiyor :mad: ve hos degil !

ne yapmam lazim koku gitmesi icin ? ve ne icersiniz yolda ? ben cok cok susuyom... ve cok cok terliyom !

bana ne tafsiye edersiniz icecek olarak yolda ? su belki amma ictikce icesim geliyo...

tsk'ler

Scudo

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@bikeremre
o kolayı ziyan etmiyoruz dimi sonra :D

bianconero

Aktif Üye
Tepki
56
@MTB-BiKE

tuvalet temizlenebilen bişey mi içiyoruz biz yıllardır yani :eek: ayrıca kolanın dakika dakika zararları diye bir başlık da vardı forumda.. iyice uzak durmak gerek bu meretten demek..

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@bianconero
milletin gözünü korkutup tiksindirmeyelim lütfen:p
hem burada pazar payı da çok büyük, içecek olarak özellikle serinletmede ve de tadı olarak çok büyük faydasının yanında, krom parlatma temizleme, kan lekesine kadar her türlü temizlik işinde de kullanılabilir :D
tabii kim kolayı oralara ziyan etmek isterse :D
bu arada kolanızı iyi saklayın soğuk yerlerde bi kaç haftalıktan eski kolaları özellikle 1-2,5l falan satılan plastik şişelerdekileri taze ve soğuk alın gazı kaçmış olmasın ;)

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
ben yaklaşık 1,5 aydır içmiyorum.cochinealdan dolayı.
ne mi bu cochineal(yazın google ye öğrenin ancak çok pis kola bağımlısıysanız hiç öğrenmeyin derim,şahsen aşağı yukarı haftada 5 litre içerdim)
neyse konuyu saptırmayalım ya:D

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
tuvalet temizlenebilen bişey mi içiyoruz biz yıllardır yani ayrıca kolanın dakika dakika zararları diye bir başlık da vardı forumda.. iyice uzak durmak gerek bu meretten demek..

kesinlikle haklısın,, profesyonel bir sporcunun kesinlikle uzak durması gereken bir şey:)
Suluk alırken renk uyumu dışında neye göre seçim yapıyorsunuz??Heralde bunların diğer parçalar gibi o kadar uçuk fiyatlıları yoktur??

• Beğen
Tepkiler: bianconero

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@mumutum

yanılıyorsun, bunların bile çok uçuk olanları var.Karbon suluk gördüm 83 € idi fiyatı :D

Tepki
21
@ondert

karbon suluğun çok avantajlı olduğunu düşünmüyorum çünkü suluğu esnetmeniz gerekebiliyor bazen.örneğin çok yorulduğunuzda nefes alış-veriş düzeninizi sabit tutmak için suyu ağzınıza elinizle sıkmanız gerekebiliyor.karbon gibi bi maddeden üretilen bir suluk böyle bi esnemeye izin vermez.ben günlük antrenmanlarda silence lotto takımının tacx suluğunu ve elite professsional hydration suluğu kullanıyorum oldukça da memnunum.herkese öneririm. ama tacx suluk için şunu eklemek istiyorum.soda meyve suyu gibi karışımları tacx sulukta kullanmayın.fazla sarsıntıdan kapağını atabiliyor.böyle bir kokteyl için elite en iyisi.

Tepki
1
babam balıkçı. Geçen sene kayığın benzin deposundaki pasları sökmek içinde kola kullandı. Resmen şok oldum :S

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
@MTB-BiKE

Merak ettim araştırdım öyle içmeyi engelleyecek bir şey değil bu böcek :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Madem çok susuyorsunuz o zaman bir su çantası almanız gerekirdi,bence koku yapıyor diye geri verin bi su çantası edinin...

MoNqOl

Üye
Tepki
3
hehsdhsdhsd

[img=http://img354.imageshack.us/img354/9876/qizemliyolhq6.th.jpg][/url]