suluk tutacağı için kadro delinebilir mi

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
bana 3 tane suluk tutacağı gerekiyor tüm kadroda yani üst alt ve dikey olan boruda yol bisikleti alıcam durmadan yol yapmayı planlıyorum alacağım bisiklette 1 tane olursa ne yapacağım vida için deliniyor mu yada ne yapılabilir

Scudo

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
http://roadbikeaction.com/contentimages/bettiniphoto_0035509_1_full.jpg
hemen hemen tüm kadrolarda iki adet matara taşınabilmesi amacıyla 4 adet standart vida bulunur bir üçüncü marataya genelde ihtiyaç duyulmaz ancak illada ben bulundurmak istiyorum derseniz müsait olan en uygun yer formanızın arka cepleri olacaktır orada taşımak sizi rahatsız ederse çözüm olarak matara taşıma olanağı bulunduran bir sele tercih edebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Emre Akcan

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
o sele iyiymiş ya ek bir aparatlamı yapıyoruz yoksa seleyle birlikte mi oluyor ilk defa görüyorum bunu yanıtınız için teşekkürler

edit : kadro borusunu tutan apartta varmış sanırım selede olan bana pek uygun değil gibi kadro delme olmuyor mu ki :/

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
plastik kelepçeler oluyorya onda al iki tane tak suluğu kadroya 3 tane renk var siyah,beyaz,kırmızı bak şunlar
(link)

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
@kılınçumo
kelepçeyle tutacağı tuttursam daha iyi olmaz mı bu yöntemde iyi teşekkür ederim denerim

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Kadrolarda suluk için yapılmış yerde , suluk kafeisnin vidalarının girip sıkabilmesi için gizli bir somun veya açılmış dişler bulunur. suluk kafesi deliği açtığınızda eğer kadronuzun metal kalınlığı klavuzla diş açılamayacak kadar inceyse ( ki kesin öyledir) vidalayamazsınız. Bu durumda plastik kelepçe kısmi çözüm olabilir ancak bu seferde suluk sağa sola kayacaktır.

Aşadaki ürünler sorununuzu çözecektir.

(link)

(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: sedat_slave

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
@cömert özen

kelepçeyi sıkabildiğin kadar sıkınca hiç bir şekilde oynamıyor 2 senedir cm oynamadı