Suluk kelepçesi yapım ve montajı

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
Bisikletimle çıktım yolculuklarda ciddi anlamda ihtiyaç olmasından dolayı bir suluk satın aldım ancak kadroda suluk montajı yapılacak yer olmadığından kendi kelepçemi kendim yaptım...malzeme sanayide kullanılan plaka halindeki teflon... önce tasarım ardından kıl testere makinasıyla kesim zımparayla tesfiye edildi...SULUK MONTAJI (2).jpg SULUK MONTAJI (3).jpg SULUK MONTAJI (4).jpg SULUK MONTAJI (5).jpg SULUK MONTAJI (6).jpg SULUK MONTAJI (7).jpg SULUK MONTAJI (8).jpg SULUK MONTAJI (9).jpg SULUK MONTAJI (10).jpg SULUK MONTAJI (11).jpg

son durum budur...
SULUK MONTAJI (1).jpg SULUK MONTAJI (12).jpg

Dosyalar

Scudo

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Elde imkan varsa bu tip işler yapmak çok keyifli gerçekten.
Aynı işi yapacak çözümü internetten belki 10-15 liraya alırsınız ama kesinlikle el emeğinin yerini tutmaz. Kutluyorum.

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
@Kaan.Özçelik abi teşekkür ederim.. ben yaptım demek hakikaten güzel bir duygu, emek vermek ortaya bişeyin çıktığını görmek insanı mutlu ediyor..

• Beğen
Tepkiler: yihehe

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
Abi bence sen bu ürünün imalatına geç :) Böyle Klasik Bisiklet Toplayan Kişilere Lazım Olur.Peki Kadroya zarar(Çizik Vb.) Veriyormu?

• Beğen
Tepkiler: ERDİNÇ DURAN

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Elinize sağlık. Teflon parçalar kayma yapıyormu peki?

• Beğen
Tepkiler: ERDİNÇ DURAN

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
@ERDİNÇ DURAN buna benzer birşey bende yaptım, ancak ben biraz daha kolaya kaçıp su borularını sabitlemekte kullanılan klipsler var. aynı sizinki gibi iki tane kullanıp ortalarından vida ile sıkmıştım. onun avantajı klips olduğu için istenildiğinde çıkartılabiliyor ve kayma da yapmıyor. fotoğrafda çok net olmamakla birlikte görünüyor. bu suluğu aslında yedek ikinci suluk olarak kullanıyorum. sele borusuna takılma şansı da var.IMG_3199.JPG elinize sağlık güzel olmuş sizinki