Suluk kafesi?

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Ağırlık konusundan ziyade kullanım kolaylığı ve şık açısından metal suluk kafesi mi yoksa plastik suluk kafesimi tavsiye edersiniz.? Eğer memnun kaldığınız kullandıgınız kafes varsa örnek verirseniz sevinirim. Aklımda iki model var. Metal de sedonanın siyah metali yada decathlonun plastik btwin i sizce??

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Arazi kullanımında, birde sıcak havada plastik çabuk bayıldığı için tavsiye etmem. Suluğu sürekli üzerinden atabiliyor.
Metal bir kafes içinizi görecektir. Mesela Sizinde dediğiniz gibi sedona'nın metal kafesi bunun için oldukça uygun.

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Plastik sulugum yolda kırılmıştı, sakın.

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bende metal düşünüyorum decathlona gidip inceleme fırsatım oldu açıkçası plastik ve metal arasında oyle aman aman bi ağırlık farkı yok hatta nerede ise aynı ama metal daha bi güvenilir geliyor. yanı suluğun yerine sokulup çıkartılması daha rahat ve hazmetsiz. sanırım metal kafes alacağım. görüşleriniz için çok tşkler arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Cem Tunç

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Ben görünümüne önem verdiğim için plastik olanları daha sportif buluyorum. Metaller biraz daha klasik geliyor. Zevk meselesi.
Benim kullandığım model bu . Kullanım olarakta bir sorun yaşamadım.http://sklep.vinco-bike.pl/images/produkty/koszyki_03_carbon/DSCF1797.JPG