Suluk kafesi.Yardım !

Konu, 'Kadrolar' kısmında island tarafından paylaşıldı.

1. island

island Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba ,

Suluk kafesini tutan vidalardan birinin geçtiği yuva vida ile beraber dönüyor :( Dolayısıyla vidayı çıkaramıyorum.Zaten bir şekilde çıkarsam bile yeni vidayı takamayacağım.Vidanın geçtiği yuvanın değiştirilebilme imkanı var mı , Istanbul da kim yapabilir, ne önerirsiniz? :dua:

Bisiklet Cannondale CAAD 3

Teşekkürler...

2. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Yakin cekim fotograf yollayabilir misiniz?

3. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:

Yuvayı ince bir pense ile tutmayı deneyin daha sonra alyen ile normal şekilde çıkarmaya çalışın.

Eğer yine olmuyorsa kuvvetli bir yapıştırıcı nüfuz ettirmeye çalışın yuvaya daha sonra yine pense yardımı ile çıkartabilirsiniz.

Biraz uğraştırıcı oluyor ama sabrederseniz çıkacaktır.

Aynı sorunu bende yaşamıştım.....

island bunu beğendi.
    island

island Yeni Üye

Seviye:
    Önerileri deneyeceğim ,çok teşekkürler...

İlginizi Çekebilir

increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2017-5-5_23-31-12.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...