Suadiye'den Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Berk Külen tarafından paylaşıldı.

1. Berk Külen

Berk Külen Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Suadiye'den herkese merhaba,

Trek fx 7.3'ümün çalınmasından sonra Dahon Vitesse 7 Bisikletimi aldım ve gayet memnundum ve evden işe Dahon'um ile birlikte gidiyordum ki iş yerim bayağı dik yokuşlu ve orta uzaklıktaki bir bölgeye taşındı.

Şimdi yeni bir günlük git-gel kullanım bisikleti bakıyorum.

Yeni bisikletimi aldıktan sonra gruplara katılıp, adalar, sahil turlarına katılmak isterim.

Sevgiler,

Berk

2. sinan firidin

sinan firidin Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba berk bende cannondale Quick 5 city bike var ben daha çok uzun tur yaptım ama ıst içi kısa turlar yapıyorum sizinle beraber tur yapabiliriz.iyi gunler

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_172107.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
PicsArt_09-19-07.56.24.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...