Şu ön farı kullanan var mı ?

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
(link)

LEd farım var, gayet parlak ,ama yolu pek iyi aydınlatmıyor. Bu ürün halojen mi oluyor ve sizce bu kadar paraya değer mi ?

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Bu far da LED, arkadaşımda var ve denemek amacıyla birkaç kez kullanma imkanım oldu. Performansını başarılı bulmuştum, pişman olacağınızı zannetmiyorum. Güçlü ve daha zayıf olmak üzere iki moda sahip, bunların dışında çakar şekilde çalışma özelliği de var.

• Beğen
Tepkiler: Şafak Başlar

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
s-sun kullanıyorum tavsiye ederim pil ömrü daha uzun ama aydınlatma olarak kıyaslama yapamayacagım. s-sun ı da bir görün deneyin bence. sonra karar verin 30 lira civarı fiyatı var.

• Beğen

emin palaz

Daimi Üye
Tepki
97
sirkecide görmüştüm 20 dolara güzel bir far vardı aydınlatması gayet başarılıydı. çakarlarda iyi oluyor bazı çakma durumuna göre daha iyi aydınlatıyor gibi normal moda göre :D

• Beğen

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
@bhdrkrc

s-sun dan var. Evet güzel ışık veriyor. Ama yol aydınlatması yetersiz gibi geldi. Acaba s-sun dan bir tane daha alıp ikili mi kullansam, aydınlatması iyi olarak bilinen halojen mi kullansam diye düşündüm.

hüseyin özbakır

Aktif Üye
Tepki
67
Koş bime 5 tl powerled dedikleri olayla yapışmış zoomlu far var 11 katlı binaya tuttum gece deneme amaçlı polis çagırdılar :) Felaket ışıtıyor.

• Beğen

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@hüseyin özbakır

Bendede 2 adet var ve 2si çalışında çok başarılı sonuç aldım.. ama artık şunun reklamını yapmayın.. bimlere 1 kere geliyor ve tüketiliyor.. media market gibi değil.. 2 haziranda gelmesine rağmen 5 hazirnda tozu kalmadı hiç bir yerde ama bimde varsa alın derim.. iyi forumlar

• Beğen

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
@behcetatinc
4-10 saat pil ömrü denmiş. Led farlara göre çok az. Halojen ya da farklı bir lambadır diye düşünmüştüm. Peki ışığı odaklıyor mu? Veya çok mu güçlü?

cihan celik

Aktif Üye
Tepki
62
bizim burdaki bimde 20 30 tane vardi isteyene 5 tl karsiliginda gonderebilirim. 3 tane aldim ben, 1 ini arka stop yaptim, onune kirmizi jelatin taktim sele altina monte ettim. Henuz ondekini monte edemedim one.

• Beğen

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
@Tolga Yücel

Baktım kalmamış. Ona benzer bir mercekli el fenerim vardı, panther marka. Bozuldu.

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
bir de söyle birşey var, ama 32 lümen denmiş. S-sun'nın şu küçük 3 ledli lambasında 35 lümen yazıyordu. O bile yolu pek aydınlatmıyorken, bunun performansı daha iyi olabilir mi ? Led için görüş mesafesi 20 m yazmışlar. O yüzden dikkatimi çekti.

(link)