Stx Rc

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Peki ne kadar eder bir stx rc set sence temiz ise abi ? Ve bu setlere talep durumu avrupada nasil mesela ben 1 maasimla rahatca alabilir miyim ?

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Komple seti durumuna göre 80-100€ (TL olarak 600TL eder) arasi alabilirsin. Simdi diyeceksinizki orasi avrupa ama bu sacma sözlerle kendinizi kandirmasaniz cok iyi olur. Almanyada bazi siteleri arastirmaniz ve tanidiginiz birisine getirmesini rica etmeniz yeterli olacaktirki ben arayani cok gördün sonra getireyim diye teklifde bulundum, ne yazikki adam seti araken birden gelecegini duyunca parcayi aramaz oldu. :koptum:

Eger türkiyede 4000TL istiyorlarsa ben en az yeni gibi bir seti komple sizlere 1500TL ye getireyim ozaman oh kara bak be, tam %100 kar. Simdi bakalim kac kisi alacak.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Abi 27.5 jant olsa alirdim :D :D

• Muhteşem
Tepkiler: Muhammet Ağrı

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez
Ülke şartı böyle biraz ekonomi,biraz fırsatçılar,birazda belirsizlikle hep beraber:"..bilmiyoruz ne haldeyiz, gidiyoruz gündüz gece... :)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Yok malesef 27,5 degil ama ne tesedüfse 27,5 jant setide var elimde.
Gelen cevap, o aradigim model degil yada adam ulasilmaz oldu. :koptum::koptum::koptum::koptum:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez

27.5 jant var mi elinizde yav ? Ben para bitiktiriyorum 2023 de almayi planliyordum tesekkurler :D :D

• Hahaha
Tepkiler: Murat Cömez
Tepki
2
İsim
kemal lazaroğlu
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez
Kutusu açılmamış sıfır kompanentten bahs ediyorum ona göre mukayese yapınız

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Kendim Yapıyorum
Tamam ben sana sıfırıni 2000tl ye getireceğim tamamı. Ben ne konuştuğumu iyi biliyorum.

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Abi karton kutuya koydumu fiyat 5 e katlaniyor , sen bilmiyorsun bu işi :( Ben torney setimi yumurta kutusuna koyup xt set fiyatina satmistim.

Tepki
2
İsim
kemal lazaroğlu
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez
Yaşadığınız şehir neresi

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Kendim Yapıyorum
Alıcı için benim yaşadığım yermi önemli yoksa alacağı fiyatımı.

Tepki
2
İsim
kemal lazaroğlu
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Elden alım daha güvenli
@Murat Cömez

Tepki
64
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İyi durumda ki stx rc set 100 km kullanmış 2500 tl istediler bende normal karşıladım çünkü ilk günkü kondisyonunda yabancı ülkede yaşayan arkadaş ülkemizde ki alım gücünün farkında değil ve bu set cidden nadir bir set tabi 4 k diyen arkadaş basit bir şekilde troll hatta tüm başlıklarına baktım hepsi troll gt zaskardan bahs etmiş bşak bir konuda oda yabancı bir siteden translate ile alınmış bir makale yani bu arkadaşın başlıklarını kayle almayın bu arada yabancı ülkeden getireceğiniz parçalar ile bir evde satış yaparsanız emin olun çok iyi taleb alırsınız

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@DiyarBronzface
Yabanci ülkedeki arkadasin senden en az 30 yas büyük belirtmek istedim arti o arkadas ülkenizdeki alim gücünün cok iyi farkinda ve STX icin sundugu fiyatta kesinlikle alim gücünün disinda bir fiyat degil.
Bu arada STX grubu yada parcalari ne nadir bulunan parcalardir nede bu denli met edilecek parcalar.
4000k diyen gencimiz icin troll, anlamiyor vs diye laflar etmissin ama yasca da seninle ayni ve bence sende ondan pek fazla bu islerden anladigini sanmiyorum.

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Abi burada yeni nesil acera ve alivyo setleri xtr gibi sanip havalara giren insanlar olunca stx set nadir sanilabilir normaldir. :D Biri 4000 istediler vermedim dedi kutulu bide nerden bulduysa, diğerinden 2500 istemisler filan bayginlik gecirecem :D

• Hahaha
Tepkiler: Murat Cömez
Tepki
64
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez
Bana tr pazarından stx rc set bulursan bütün yorumlarımı geri çekicem ben orda abinin kaç yaşında olduğuna bakmadım haklısınız eyw şu ana kadar kutulı bir stx rc gördüm oda 2500 tl istedi başka bit örneğini görmedim o troll dediğim arkadaşın yaşı gerçek bile olmayabilir bu kadar ofansif olacağınıza karşınızdakine yol gösterin yok kardeşim şöyle deyin bizde ya da bir başkası doğrusunu öğrensin

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@DiyarBronzface
Bak daha dün buraya kayit olmussun ve tanimadigin insanlarla diklesiyorsun. Sana türkiyede 2500e degil 1500 bile istemedigin kadar bulurum, 1 hafta icinde tam 10 tane set bursada bulacagim, ben bulunca hem mesajlarini silip hemde 10 tane setide alacakmisin 1500 den? Hadi sana bir kiyak yapayim 1200Tl set basina dahada inerim ama gerek yok 2500Tl kazigini begenen benim 1200tl fiyati hayda hayda begenir.

Ha bu arada forumdaki kisileri önce tani ondan sonra yasina göre karsindakinin yasina göre yorumlar yap. Bu arada yasina bakmadigin abi zaten benim, bence sen yasina degil, sana kim yaziyor avatarina bile bakmiyorsun bence. Beni yabanci ülke icin konusuyor sanmissin ama ben türkiye pazarindan konusuyorum, daha 15 yasindasin ögrenecegin cok seyler var daha, Sen türkiyede 1 tane stx bulursun belki ama bu ilerle ugrasanlar inan bana yüzlerce set bulur.

Profilinden dünden beri attigin 20 mesaja baktimda daha 15 yasinda nelerin tercübelerini yaptin da o derece tavsiyelerde vs bulundun anlamiyorum. Yanlis yorumlar yapip bende varim diyecegine burada biraz birseyler ögren ve ondan sonra zaten seni tanir diger arkadaslar. Mesela bianchide xtr göbek var diye bisikleti met etmissin ve alin diye reklamini yapmissin. Yada DH konusunda söyle yazmissin, "Hocam ben rampage gibi bir aksiyona girmeyecekseniz enduro öneriyorum tabi fiyatları tartışılır ama enduro iyidir hem çıkarsın hem inersin dh şehir içinde resmen eziyet küçücük ruble single bisiklet gibi ama ağır"
DH bisikleti sehir icinde nasil eziyet oluyor, DH bisikleti sehir icinde zaten kullanilmazki ve arka ruble single bisiklet gibi ve agir demissin, arka ruble nasil single bisiklet gibi bunuda anlamis degilim. Single bisiklette kücük tek yaprak olur dh bisikletinde ise 7li 8li ruble olur.

Neyse yazdiklarim zaten bir kulagindan girdi öteden cikti, beni yanlis anlama sana yzdiklarimi anlarsan iyilik yapmaya calistigimi anlarsin.

Hoscakal.

Tepki
64
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez
Bir kere o bianchi değil merlin ve kompanentine göre gayet ucuz ben senin dediğin deneyimleri shimano da çalışan bir ustadan öğrendim yanında çalışarak. forumda anlayış bekliyordum ama öyle değilmiş karşımdakine karşı bir saygısızlıkta bulundmadım sadece arkadaş dedim ve bir şey demememe rağmen özür diledim ben stx rc set alıcam diye bir şey demedim kondisyonu iyi set bulursan haklısın deyip köşeye çekiliciem belki para biriktirip alırım ya da onu aramak yerine bana deore lx aynakol bakarsan çok iyi olur baya araştırıyordum dediğiniz hiç bir şey kulağımdan girip çıkmadı haklıysanız köşeme çekilirim dedim yaşınıza göre bir olgunluk beklerdim ama gelmişsiniz 'son 15 yaşındosun bo noyun deneyimi' sizden çok daha bilgili bu işin pir i tanıdıklarım var haa merlin konusunda da ben tek nir özelliğine deyindim uzamanasın diye istediğim yorumu veya reklamı yapma hakkına sahibim sonuçta bende üyeyim üyelik konusuna gelicek olursak uzun zaman öncede üyeydim ama şu facebook çalınma furyasında bende kaynadım

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@DiyarBronzface
Tamam sen haklisin, sana basarilar diliyorum. Bilemedim ustalar arasinda yetisdigini (cahillik iste) ve bundan dolayi özür diler ve foruma büyük usta olarak geldigin icin hosgeldin derim. Affet ve bilgilerini paylas bizimle hatta o dünya kalitesi ustalarinda buraya üye olsun ve bizlere birseyler ögretsin.

Tekrar özürdilerim ustam, hairli bilgiler ve tercübeli yorumlar dilerim.

Hoscakal demeden önce benim bir C. Dual Titanio kadrom var ve bunun lug kisminda bir catlak gördüm, bana bunun luglari hangi firmaya ait ve nerden bulabilirim ustalarina sorup bana bilgi verebilirmisin, yada bilgili ustalarin belki sana ögretmistir biliyorsan bana yardimci olabilirmisin.

Görüsmek üzere hoscakal.

DIP NOT: Bana yazmaya devamm edeceksen özel yazki konuyu iskal etmeyelim olurmu. Lug konusunda ustalarinin ve senin tercübeli cevabini bekliyorum.