street'e uygun göbek

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
Arkadaşlar street e uygun haddinden fazla salam önerebilceniz göbek var mı fiyat sorun deil :D

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hope pro 2, chris king, ns bikes coaster mk 2, bu göbekler haddinden fazla sağlam ve haddinden fazla pahalıdır. türkiyede yok yurtdışından getirtmen gerekir.

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
gurkankas gercekten saol verdin bilgi için ama turkey bulabilecegim seçeneklerden de bir iki tane öneri yapabilir misin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bunlar xc için olanları galiba, dh/fr için olan modellerde daha ağır bi iç aksam kullanıyolardı.

türkiye şartlarında en iyi seçenek shimano deore xt olabilir.

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
arkadaslar bnm maksimum 150 TL oldu [ çifti ] bazı göbeklerin fiyatı 500 tl buluyo :) :)

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
O zaman senin için en ideal göbek shimano deore xt veya shimano deore disk uyumlu gobekler idealdir...

• Beğen
Tepkiler: hikmet

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
Formula DH 20mm Front Hub göbeğe 70 TL vermeye deyer mı ?

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
Arkadaşlar bisikletimin jantlarını beyaza boyatmak istiyorum böle bir seçenek var mı varsa saglıklı olur mu ?

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ben boyamistim cokta guzel olmustu eger jantlarin o rengi belli edicekse boya. yani jantlarin supra gibi biseyse boya dm22 tarzi biseyse boyamaya degmez gozukmuyo cunki.

• Beğen

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
tmm uğur çok saol yanlız sen nerde boyattın hani izmirde flan sa bana rahat olur

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
hayır arkadaşım dısk fren kullanıyorum :)

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
soktum telleri zimparaladim janti astar attim boya attim vernik attim sonrada kendim ordum jantlari. ben bisikletimi kimseye emanet etmem bisikletciye gitsem bile kendim yaparim. o yuzden kendim yapmayi tercih ettim. sanayiden felan arabamin jantlarini boyiycam bana boya lazim de sana cok kaliteli boya gosterirler. ama alicagin astari bas parayi kalitelisini al. sonrada kendin boya. husrevin jantlarinida ben boyamistim gormussundur husrevin bisikleti. sonrada ben ordum tekrardan. hem jant ormeyi ogrenirsin.

• Beğen

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
Gördüm gercek ten güzel boyamıssın ve örmüssün uğur bilgiler içinde cok teşekkür bende en kısa zaman da telleri örmeyi bilen arkilerimden ögrenip bu boyama işine geçim :)

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
arkadaşlar bnm scott voltage yz 35 im var ama bisikletimi single speed yaptırmadım zincir uzun old için cok vuruyor ve kadro koruyu kullanmama ragmen zincir aynakolun hemen altındaki yerin boyasını baya bozdu zinciri kısaltsam bir sorn olur mu bisikletciler sorun yaratır diyor ama ben pek inanmıyorum sizlerin fikirlerini bekliyorum :D

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Sert kullanımda Xt arka haznenin mili yamuluyor bende.
Street, fr vs... için Rulmanlı sağlam göbek gerekiyor.
Ama ben de bilmiyorum hangisi iyidir, sağlamdır, ucuzdur vs...

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
single speed yaptirmadin hala aktaricin varsa vitesi kullandigin en hafif vitese al ve aktariciyi sonuna kadar elinle ger bosa kalan zincirin son noktasina kadar kisalt. boyle kullandigin zaman herhangi bir problem cikmaz. ilerde aktaricinin yaylari yuzunden problem cikabilir ama o zamana kadar ya degistirmis yada baska bi sebepten kirilmis olur o. eger single speed yaptirdiysan ve zinciri kisaltmak istiyosan gergi alman gerekiyo.

• Beğen