street

Konu, 'Street & DJ' kısmında punkermanmania tarafından paylaşıldı.

1. punkermanmania

punkermanmania Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaslar daha yeni baslamayı dusunuyorum aynı zamanda patencıyım.fakat mtb de cook hosuma gıdıyo ıcımde kalmıstır .

scott voltage 25 ve 35 arasında kaldım acaba hangısı ?

ayrıca v fren ve dısc fren farkınıda cozemedım . dısk bana daha ıyı gıbı gelıyo . ama ben alcagım bısıkletı street olarak kullanmak ıstıyorum . lutfen yardım .

2. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    disk alacaksan mekanik diskten uzak dur

mekanik disk fiyatına guzel xt lx bi v fren al rahatına bak

ama iila disk olsun diosan hidrolik disk al avid juıcy(3-5-7-code) butcene gore

ama en iyisi hidrolik disktir bu saydıklarım içinden butcene gore ayarlama yap bence;)

punkermanmania bunu beğendi.
  3. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    Scott'ların modellerini pek bilmem ama arkadaşımızın dediği gibi mekanikten uzak dur.İlla disk diyorsan hidrolik al.Alırsan juicy 3 işini çok rahat görür.

4. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    mekanik olduktan sonra disk frene luzüm yok bence,çünkü tutuş açısından v breakle farkı yok(bence tabi).bence 3.5 al.ilerde bi kaç parçasını değiştirir güzel bi bisikletin olur:)

5. Emirhan Gördebil

Emirhan Gördebil Kıdemli Üye

Seviye:
    Söylediğin kadrolar hakkında bilgi sahibi değilim.Ama fren konusunda masrafa gerek yok bence v fren al kaliteli birşey kullan.Tabi ki hidrolik disk mekanikten daha iyidir her zaman.Bunuda unutmamanı tavsiye ederim..;)

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

ben 15 yada 0 alıcam eğer yazı beklersen beaber sipariş edip daha ucuza olur belki ... ama bunlar dj bisikletidir ... 14 kilo az buz deil hani ...

İlginizi Çekebilir

20170411_091255.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...