Bulundu Street sürüşüne uygun jant arıyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
acil olarak 32 delik supra bh jant arıyorum bir çift. 80 TL kadar verebilirim çiftine. satmak isteyenler pm atsın yada 0555 728 1031'e kısa mesaj atsın.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ilan güncel. jantın sadece supra BH olmasına gerek yok. her hangi bir street/FR jantı olabilir. istediğim düşük veya orta profilli yani 21 mm ve altı boyu olan jantları arıyorum. supra bh, dm 22-24,ditch witch,single track,s.o.s vb. öncelikli aradığım modeller. ve 32 delik olsun yeter.

yöneticilerden önceki güncelleme mesajlarını silmelerini ve konunun adını '' street sürüşüne uygun jant arıyorum '' şeklinde değiştirmelerini rica ediyorum .

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ilan güncel. jantın sadece supra BH olmasına gerek yok. her hangi bir street/FR jantı olabilir. istediğim düşük veya orta profilli yani 21 mm ve altı boyu olan jantları arıyorum. supra bh, dm 22-24,ditch witch,single track,s.o.s vb. öncelikli aradığım modeller. ve 32 delik olsun yeter.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@UĞUR TAŞDEMİR

biliyorum o jantları fiyatlarıda uygun ve sağlam fakar bisikletim gri ve mavi ağırlıklı olduğu için renk uyumunu bozacak. eğer alırsamda kaliteli bir şekilde boyamam gerekecek.

eğer aşağıdaki linkteki renginden bulabilirsiniz alabilirim...
(link)

ilan hala güncel...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ilan güncel... istediğim düşük veya orta profilli yani 21 mm ve altı boyu olan jantları arıyorum. supra bh, dm 22-24,ditch witch,single track,s.o.s vb. öncelikli aradığım modeller. ve 32 delik olsun yeter.