street bmx alacağım yardım

Tepki
0
başlıkta yazdığı street bmx alacağım 700-850-bütçem var ne önerirsiniz iyi bir şey almak istiyorum sonradan ilerlettiğimde değiştireyeceğim iyi düzey birşey Teşekkürler:)

Scudo
Tepki
13
O bütçeye kendin toplayabilirsin. Tr de hazır toplanmış model olarak scot,miracco,khe,drag,corretec,salcano jump race gibi modelleri 500-600tl arasında çok rahat bulursun scot ve khe biraz daha pahalı olabilir. ama 850tl kendin toplarsan daha sana özgü ve daha kaliteli parçalarla bir bmx toplayabilirsin. Ha tabi bu yukardaki markalardan örneğin miracco alıp o kadro üzerine parça değiştirip bir bmx toplamak en doğrusu diye düşündüm zira tek kadro 500-600tl tutabilir daha kaliteli markalarda.

Benim tavsiyem uygun 2.el bir kadro ve maşa bak sonra diğer parçaları sıfırda alabilirsin ve 850tl bu iş için sana yeterli olur gibi.

Tepki
0
toplanmış model almayı düşünüyorum şimdilik corratec tibial 1 mor buldum o nasıldır yada toplanmış ne önerebilirisinizz ?

Tepki
6
hakkıda beyaz toplama flybikes var 850 lira demişti sanırım. flatland yaparım diyorsan git onu al bence

Tepki
0
sunday gary young big blue ex alacağım akrabam yurt dışına gidiyor ona vericem parayı sizce iyimidir ?