Relive - Gittiğimiz yolun uzaydan görünümü

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Selamlar; Fotoğraftaki sorunu yaşayan var mı acaba? Harita hatası mı yoksa gps'le ilgili bir sıkıntı mı? (Tüm tur cm cm doğru ilerliyor sadece bu alanda atlantis'e geçiyor)

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
Scudo

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
@BerkEvren büyük bir ihtimal stravanın sizi oralarda sürdüğünüzü kayıt altına aldığından dolayıdır. Stravadaki sürüşünüzü kontrol edin oralara girdiğinizi gösteriyor mu diye

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@BerkEvren

Relive nin haritası dolgu alanı yapılmadan öncesine ait sanırım eski harita ondan kaynaklanıyor herkes de aynı stravanın haritası güncel onda bir sıkıntı olmuyor

Joseph Cavalcanti

Daimi Üye
Tepki
1.243
İsim
-
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Ben akşam koşuya çıktım, Relive onu bile animasyon haline getirdi. 6.7 kmlik bir mesafeydi üstelik.

Bu arada Strava vb. kullanarak bir aktivite gerçekleştirmesine rağmen Relive'den kayıt alamayanlar için bir önerim var : Relive çeşitli uygulamalardaki ''commute'' yöntemiyle kaydedilen aktiviteleri kabul etmiyor. Sıkça sorulan sorular kısmında gördüm. Aynı dertten ben de muzdariptim, aktivitemi commute seçeneğini işaretlemeden kaydedip Relive uygulamasına girince (Android App) uygulama kendiliğinden aktiviteyi algıladı ve animasyon videosunu hazırlamaya başladı.

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Nail Acun Denizli - Antalya turu hayalim olduğu için turunuzu ve istatiklerinizi görmek beni çok mutlu etti:) ben bisiklete 3 ay önce başladım ve çeşitli sebeplerden pek sürme imkanım olmadı.en uzun turum 55 - 60 kilometre uzunluğunda. Bana verebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mı? :D

• Beğen
Tepkiler: tamer öztürk
Tepki
633
İsim
tamer
Bisiklet
Whistle
@Mustafa Zeybek Merhaba en uzun tur olarak 55-60 yazmışsınız.Kısmet olursa yarın sabah bende 60 Km'lik bir uzun yol (bana göre) turu planlıyorum benimde sizden öğrenmem gereken bir şey var mı acaba ilk defa olduğu için sabah erken çıkacağım yola :) teşekkürler şimdiden

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu
Tepki
633
İsim
tamer
Bisiklet
Whistle
@ÇaNakkaLeRuHu Hayır daha önce gitmediğim bir bölgeye gideceğim ama normal hafta içi ev-iş olarak 17-18 km yapıyorum. Zor mu olacak benim için :)

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@tamer öztürk inanın kafamda olan bir şey değildi. Bisikletin bir parçası sıkıntı çıkarsa öylece kalırdım yolda. :) sadece uyku tutmadı ve canım sıkıldı, kedilerimi de özlemiştim.

Ne yolu biliyordum ne de 15 kilometreden uzun bisiklete binmişliğim vardı... Çantama 4 küçük su şişesi attım, yarım ekmekten oluşan peynir ekmek hazırladım, bakkaldan 2 çikolata aldım çıktım :D benim turum 4 saat 43 dakika sürdü. :)

Tavsiye istemişsiniz, tek tavsiyem korkak davranmayın. Yanınızda zincir sökme aleti, alyan anahtarları, yama kiti ve pompa bulundurduğunuz sürece sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bir de yokuş çalışın, yokuş önemli. Benim bisikletimde sorun olmazsa sürekli şu yolu izliyorum : (link) gördüğünüz gibi zirveye kadar tek düzlük yok. Hatta zincir kırılınca eve pedal çevirmeden dönebildim:D

Tepki
633
İsim
tamer
Bisiklet
Whistle
@Mustafa Zeybek yokuş çalışmaya pek fırsatım olmadı yarin sabah erken cikacagim yola, bende sizin gibi sandviç hazırladım iki tane su, meyve suyu ayrıca gofret ve çikolata aldim ihtiyaç olursa yol boyunda petrol istasyonlarından alabilirim cevabınız için teşekkür ederim,insallah yarın tur bitince yazarım.Hoscakalin.

Check out “Ilk turum” on Relive! (link)
@Mustafa Zeybek halkıymışsın korkamamak gerekiyormus

Check out “Ilk turum” on Relive! (link)

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
15 Temmuz anısına yaptığım sürüş: Rabbim tüm şehitlerimize rahmet etsin.

Check out “15 Temmuz Destanı'nda şehit olanlara Ve tüm şehitlerimize Allah rahmet etsin. ” on Relive!
(link)

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü