Strava Premium - 60 gün ücretsiz

Scudo

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
Kredi kartı istemese iyiydi ya

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sanalkart bilgilerini verip premiuma geçtim. Daha sonra sanal kartı iptal ettim :D:D:D

dramorey

Daimi Üye
Tepki
164
Bisiklet
Canyon
@Zafer KAPLAN
Tarihi 2015 değl de 15 olarak giriniz. Bende aynı hatayı aldım.

• Beğen
Tepkiler: Zafer KAPLAN

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
Sanal kart hadisesinden 1.02 dolar kesinti yaptı .ama 60 günlük üyeliği aldım :)

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
@Zafer KAPLAN aynısını bende denedim olmadı 50 tl tanıttım hesaba (ertesi gün sıfırlanıyor) öylelikle yaptım. Premium 'un nimetlerine bakalım.

• Beğen
Tepkiler: Zafer KAPLAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Screenshot_20190929-190117_Google Play Store.jpgArkadaşlar kart bilgilerimi girmeme ragmen bu hatayi veriyor ayriyeten sanal kart girdigimde başka kart deneyiniz diyor..Ne yapabilirim..

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.712
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
bir heyecanla girmiştim bende :)

• Beğen
Tepkiler: meren12
Tepki
4
İsim
K**** M******
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
google keşke ücretsiz olarak rakip ve alternatif olsa strava ya :komik:

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Eski bir başlık ama bu konu güncelliğini yitirmez sanırım :)

Premium üyeliğe bakmıştım iki hafta önce. Dolar kuru yirmi lirayken bin lira gibi bir rakama geliyordu.
Telefondaki Strava uygulaması bir haftadır bana yeni bir teklif yapıyor. İki ay deneme sürümü sonrası 245TL gibi bir tutar teklif ediyor.
Tutar bana makul geldi, ancak bu teklife karşılık olan ödeme seçeneği olarak sadece googleplay hesabındaki paraya yönlendiriyor sistem.
Google Play'e Mobil ödeme kanalını açın, kredi kartınızı tanıtın veya promosyon kodunuzu girin diyor.

Sisteme sanal kart girişi yapmayı düşünüyorum. İçine bir kuruş limit koysam, acaba çalışır ve iki aylık deneme sürümü devreye girer mi?
Yoksa hesapta 245 TL'yi görmek ister ve limitin iki ay boyunca orada durması mı gerekir? Ne saçma iş, direk 245 ödeyip 14 ay kullanmak istiyorum oysa.

Google play üzerinden Strava Premium deneyimi olan varsa tecrübelerini duymak isterim :kötü:

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.484
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

Premium üyeliğe bakmıştım iki hafta önce. Dolar kuru yirmi lirayken bin lira gibi bir rakama geliyordu.
Telefondaki Strava uygulaması bir haftadır bana yeni bir teklif yapıyor. İki ay deneme sürümü sonrası 245TL gibi bir tutar teklif ediyor.
Tutar bana makul geldi, ancak bu teklife karşılık olan ödeme seçeneği olarak sadece googleplay hesabındaki paraya yönlendiriyor sistem.
Google Play'e Mobil ödeme kanalını açın, kredi kartınızı tanıtın veya promosyon kodunuzu girin diyor.

Sisteme sanal kart girişi yapmayı düşünüyorum. İçine bir kuruş limit koysam, acaba çalışır ve iki aylık deneme sürümü devreye girer mi?
Yoksa hesapta 245 TL'yi görmek ister ve limitin iki ay boyunca orada durması mı gerekir? Ne saçma iş, direk 245 ödeyip 14 ay kullanmak istiyorum oysa.

Google play üzerinden Strava Premium deneyimi olan varsa tecrübelerini duymak isterim :kötü:
1 ay denemek için aldım.15.gündeyim sanırım . App store'dan aldım . Kullanmayı pek beceremedim sanırım. Bir kaç rota çizdim. İşte takip ettiğim bir kaç rota vardı onları indirdim GPS de kullanmak için.

Pace analizi güzel oluyor. Zone bölgelerini detaylı bir şekilde gösteriyor. Segment için süperdir kesin de, segmentlik olayımız olmadığı için pek bir şeye yaramadı . Antrenman programları ve sonrası için artı ek ücret istiyor.

Performans odaklı bir bisiklet kullanıcısı olmadığım için ücretsiz bir şekilde de kullanabilirmişim. Avantajı koşuda güzeldi tabi.

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.091
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Merhaba, öncelikle kartta para olması veya limit olması önemli değil 0USD'lik bir doğrulama yapıyor.
Ücretsiz kullanımın bittiği gün ücreti limit müsait ise çekiyor, çekemezse ödeme yapın diyor. Bu esnada ödeme yönteminizi de değiştirebilirsiniz.
Ben web sitesi üzerinden yüksek meblağlı bir teklif aldıktan sonra android marketten kendi kredi kartı bilgilerimi girerek 30 gün ücretsiz kullandım. Ardından ödeme günüm geldiğinde kredi kartımı kapatmış olduğumdan turkcell paycell ile ödeme yaptım. Şu an hem pc hem mobil'de sorunsuz kullanıyorum.
1 ay denemek için aldım.15.gündeyim sanırım . App store'dan aldım . Kullanmayı pek beceremedim sanırım. Bir kaç rota çizdim. İşte takip ettiğim bir kaç rota vardı onları indirdim GPS de kullanmak için.

Pace analizi güzel oluyor. Zone bölgelerini detaylı bir şekilde gösteriyor. Segment için süperdir kesin de, segmentlik olayımız olmadığı için pek bir şeye yaramadı . Antrenman programları ve sonrası için artı ek ücret istiyor.

Performans odaklı bir bisiklet kullanıcısı olmadığım için ücretsiz bir şekilde de kullanabilirmişim. Avantajı koşuda güzeldi tabi.
Ücretli strava olayının bana gören öne çıkan en büyük artıları şunlar;
1) Rota oluşturma imkanı: Ben sürüş yapacağım güzergahı sürekli değiştirmeyi ve yeni rotalar oluşturmayı seviyorum, bu esnada araziyi 3D modelleyerek rota oluşturma imkanı sunuyor ki bu bence müthiş.
2) Segmentlerde KOM, PR, ve takipleştiğiniz insanların PR değerlerini izleyebilmek, bir segmentte yaptığınız tüm performansları analiz edebilmek: Sporun sosyal medya yönü burada devreye giriyor takipleşme ve etkileşim size karşılaştırma imkanı veriyor.

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.484
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
App store'dan kartımı tanıttım . Parayı çekti. Sonrasında ise aboneliği iptal et dedim . 1 aylık süre verdi . " Kullan daha sonra bitireceğiz hakkını " der gibisine .

Bilgisayar üstünden kullanımda ise rota oluşturmak için çılgınca kendinden geçiyor " chrome " . Google earth ile oluşturuyorum. Bilgisayar kullanımı biraz daha stabile hale gelse çok daha güzel olur.

_Madmexx _

Forum Bağımlısı
Tepki
3.583
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Iki ay deneme sürümü sonrası 245TL gibi bir tutar teklif ediyor.
... direk 245 ödeyip 14 ay kullanmak istiyorum.
Selam, bana da 2 ay ücretsiz teklifi geldi ama sonrasi için 245tl göremedim. Denemeyi kabul edince mi cikiyor 245tl önerisi? Teşekkürler