İnceleme Strava nedir ve nasıl kullanılır?

Tepki
358
İsim
ferhat
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Yahya omer yildiz mi band 3'ten verileri direk stravaya atamıyoruz diye biliyorum. Gerçi atmasını bilen varsa beni de aydınlatabilir çünkü ben atamıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: omeryildiz
Scudo
Tepki
358
İsim
ferhat
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@omeryildiz ilk defa izledim bu videoyu o yüzden denemedim hiç. Bir ara İpbike uygulamasına mi band 3'ü bağliyordum oradan da stravaya aktarıyordum sonra yapmaya üşendim. İlk fırsatta bunu denerim, teşekkürler.

Tepki
358
İsim
ferhat
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@omeryildiz uygulamayı indirdim, stravaya veri aktarabilmek için pro özelliklerini açmam gerekiyor onun için de bir kerelik 16.99 TL ödeme yapılması gerekiyor. Bu adıma kadar getirdim sonrasını getirmedim ama ücreti ödemedim, büyük ihtimalle çalışıyordur. A101'de ki ücrete +17 TL eklemelisiniz :)

omeryildiz

Üye
Tepki
53
İsim
Omer
Bisiklet
Carraro
@tahrefa cok tesekkur ederim, bu durumda almamaya karar verdim, tansiyon olcme ozelligide yokmus yeni ogrendim aradigim ozelliklerden biriydi, sanirim omron a bakacagim

Daytona

Üye
Tepki
116
İsim
Cüneyt Çatıkkaş
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba,

Programı az önce telefonuma indirip kurdum ancak girişteki kayıt adımları esnasında tercihen gmail hesabımdan devam etmek istediğimde internet connection failed hatası alıyorum ve kaydı tamamlayamayıp orada kalıyorum. Bu soruna sebep ne olabilir?
Karşılaşan, fikri olan var mı?

ugurus

Daimi Üye
Tepki
434
İsim
Uğur
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Strava benzeri yada bisiklet ile ilgili tavsiye edebileceğiniz programlar var mı ?

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.627
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Strava benzeri yada bisiklet ile ilgili tavsiye edebileceğiniz programlar var mı ?
İstatistik programlarının dışında, onlara ek olarak çalıştırıp dashboard olarak kullandığım ve pek sevdiğim şu programı önerebilirim:
(link)

Bir de yerli üretim şu var: (link)

oktay3833

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
oktay
İstatistik programlarının dışında, onlara ek olarak çalıştırıp dashboard olarak kullandığım ve pek sevdiğim şu programı önerebilirim:
(link)

Bir de yerli üretim şu var: (link)
Hocam Urban biker programında rota takibi var mı?

nhtpkl

Daimi Üye
Tepki
461
İsim
Nihat
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
evet arkadaşlar günaydın herkes bikaç program önermiş benim sorum şu;

bende amazfit gtr2e saatim var bu saat ile senkronize olan rota bilgisi veren ve ölçümleri doğruya en yakın olarak veren program bilen var mıdır sosyal medya önemli değil sadece bana yolları hızlarımı vs bilgileri verse yeterli diye düşünüyorum

herkese iyi forumlar

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
evet arkadaşlar günaydın herkes bikaç program önermiş benim sorum şu;

bende amazfit gtr2e saatim var bu saat ile senkronize olan rota bilgisi veren ve ölçümleri doğruya en yakın olarak veren program bilen var mıdır sosyal medya önemli değil sadece bana yolları hızlarımı vs bilgileri verse yeterli diye düşünüyorum

herkese iyi forumlar
Amazfit markasının uygulaması Zepp. Zepp'i yükleyerek saatinizdeki sürüş kayıtlarını telefona senkronize edebilirsiniz. Zepp'ten de Strava hesabınıza otomatik senkronize eder.

nhtpkl

Daimi Üye
Tepki
461
İsim
Nihat
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Amazfit markasının uygulaması Zepp. Zepp'i yükleyerek saatinizdeki sürüş kayıtlarını telefona senkronize edebilirsiniz. Zepp'ten de Strava hesabınıza otomatik senkronize eder.
emeğine sağlık üstad teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin