Sticker aranıyor!! Eskişehirden?

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Süleyman Onur Dülger tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar stickerı da kargoya veremeyiz herhalde bu yüzden Eskişehir'den arıyorum.bisikletimde ufak çizikler mevcut birçok kırtasiye falan gezdim ama gülen surat spiderman barbie gibi şeyler mevcut:)yaklaşık 9-10 cm2 civarında sticker lazım elinde bulunan varsa çok sevinirim:)nası bişey istiyorsun demeyin lütfen güzel gözüksün yeter:)

Süleyman Onur Dülger

Seviye:
    hala arıyorum yokmu şöyle güzel bir sticker ya:Eek: limon da buldum ama onlarda büyük tüh ya

3. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    var ama ankarada var..
    sidi , cratoni , sigma , rock shox , jenson usa vs..

Süleyman Onur Dülger

Seviye:
    peki fiyatları ne kadar ve pttyle ne kadar tutar acaba merak ediyorum.aslında birkaç gün içinde buralarda biyerden almak istiyorum ama.

5. oguzvardarli

oguzvardarli Üye

Seviye:
    aslında bir tabelacıya yaptırabilirsin bizim burda (istanbulda) tabelacıda yaptırdım ben istediğim şekli.hem cıkarmasıda kolay oluyor arabalarada yapıstırdıkları için yapışkan bırakmıyor.

İlginizi Çekebilir

20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.