starbike.com sitesinden alışveriş

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
arkadaşlar merhaba ben bu siteden km saati almak istiyorum fakat alıcı adresini oradaki bir adres olarak bildireceğim parayı kendim tr den ödeyeceğim (link) şu linkteki kredi kartı bölümünden ödeyeceğim sizce bir sorun çıkar mı tr kartı olduğu için alıcı bilgileri falan herşey alman ismi olacak yardımcı olurmusunuz

Scudo

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
hedef ülkeyi almanya olarak gösterip ödemeyi türkiyeden ve türk kredi kartıyla yapmak istiyorum

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
yardım yok mu dostlarım benim için çok önemli yarın sipariş vermek zorundayım eğer alacaksam

Tepki
27
Bisiklet
Kron
Ödeme yapacağınızda size adres girmesine izin veriyorsa Almanya da göndereceğiniz adresi girebilirsiniz.Aksi takdirde sizin kayıt olurken verdiğiniz adrese gönderirler.

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
saolun oğuz bey peki türkiye ye istesem gümrükte sorun çıkar mı 100 euroluk bir fiyatı var

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
sitede sorunsuz türkiye nakli diye yazıyor acaba gümrüğe takılır mı

Tepki
27
Bisiklet
Kron
75 € üstündeki ürünlerin gümrüğe takılması yüksek ihtimaldir.Kanun 75 € olarak sınırlandırmış.AB ülkelerinden gelen ürünler %18 ve diğer ülkelerden gelen ürünler ise %20 gümrük söz konusudur.Bu belirttiğim yüzdeler 75 € üstü gümrüğe takılan ürünler içindir.

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
sitede ürün çeşidi beni pek tatmin etmedi.. almanya merkezli actionsports.de ve bike-components.de sitelerini tavsiye ederim..

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
bahsettiğin sitelere baktım kardeşim benim baktığımla aynı fiyat aralığına sahipler sorun olmaz herhalde