Star bisiklet hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında aziz otkur tarafından paylaşıldı.

1. aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Konuda ismi geçen siteden bisiklet alıcagım nasıl güvenilir birsitemi? Alışveriş yapan var mı

2. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kendisi salcona bayisidir daha önce işyerine işim düştüğü için gitmiştim mahallesi bisikletçisinden daha vasat hizmeti var ayrıca müşteriye üslubu zaten rezil benim karalistemde. Daha güvenilir malının arkasında duran yerlerden almanı tavsiye ederim.

aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    internet üzerinden bisiklet alıcaktımda müşteri yorumlarını almak istedim teşekkür ederim crs620 ucuzdu orda

İlginizi Çekebilir

image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...
pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...