Stans no tubes

Konu, 'Tekerlekler' kısmında majic tarafından paylaşıldı.

1. majic

majic Üye

Seviye:
    Elimde Stans no tubes marka (yanlış hatırlamıyorsam) patlak önleyici tubeless sıvısı var, ancak 2 yıl once almıştım, bir dolum yapıp kenara kaldırdım, bunların bi ömrü var mıdır?? Tekrardan kullanabilir miyim ?

Teşekkürler..

2. Mehmet Ser

Mehmet Ser Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    tubless sıvının 6 ay lastiğin içinde ömrü vardır diye biliyorum

3. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    6 ayda bir lastiği tekrar doldurmanız öneriliyor çünkü zamanla kuruyor. (tekeri salladığınızda içinde sıvı kalıp kalmadığı anlaşılır)
    Sıvının ise ömrü olduğunu sanmıyorum? Ben de 2 sene önce almıştım, halen normal görünüyor..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-7-17_11-24-19.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...