Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

sram xx1 uyum saglaması hakkında yardım

Konu, Vites - Çekiş Sistemi kategorisinde ibt1990 tarafından 13 Mayıs 2013 tarihinde paylaşıldı.

1. ibt1990

ibt1990 Daimi Üye

Seviye:
    arkadaşlar uzun zamandır para biriktirdikten sonra bi bisiklet toplamayı düşünuyorum aklımdaki bisiklete sram xx1 almayı düşünuyorum yurt dışından 1100 dolara bu setler mevcut frensiz full vites sistemi ayriyetten sram xx1 ruble takma aparatı oldugu için mavic crossmax st de alıp bu aparatı üstüne takılabilirmi acaba bi ormakta fayda var diyip balıklama atlamak istemedim yardımcı olursanız sevinirim

mavic crossmax st göbek yapısı

arkadaşlar bude aparat

İlginizi Çekebilir

20160805_132318.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
3.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...