Takas Edildi Sram xx fren seti-takaslik parça yükseltmek isteyenler buraya

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında yasin çalış tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasin çalış

yasin çalış Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    MERHABA ARKADAŞLAR ELİMDE KULLANMAKTA OLDUĞUM SRAM XX FREN SETİMİ SATIYORUM YADA (XT-SLX) FREN SETİYLE TAKAS YAPMAK İSTİYORUM FREN SETİ+PARA ŞEKLİNDE
    SETİN HİÇ BİR SORUNU YOKTUR GÜNCEL OLARAK KULLANIYORUM SADECE MADDİ DURUMDAN ÖTÜRÜ SERİ DÜŞÜRÜYORUM.
    YAĞLARI VE ÖN BALATASI 1 HAFTA ÖNCE DEĞİŞTİ.
    KARBON KADROMU ALUMİNYUM KADRO + PARA
    XX VİTES SETİMİ ALT MODEL SET + PARA ŞEKLİNDE TAKAS DÜŞÜNÜYORUM DİĞER İLANLARIMDAN GÖREBİLİRSİNİZ
    NAKİT OLARAK İSTEDİĞİM FİYAT 750 TL

yasin çalış

yasin çalış Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    fren vites seti satılmıştır konu kitlenirse memnun olurum iyi forumlar diliyorum saygılar ...

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-18-27.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.