sram x7 avid elixir 5

Konu, 'Frenler' kısmında oguz5595 tarafından paylaşıldı.

1. oguz5595

oguz5595 Yeni Üye

merhabalar ben oğuz ve aranızda yeniyim carraro grunge 420 disk kullanıcısıyım ve bisikletime sram x7 set ve avid elixir 5 set takmak istiyorum sizce mümkünmü yoksa başka önerileriniz olabilir mi

2. akgulcemal

akgulcemal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Öncelikle hoşgeldin , soruna gelirsek bisikletin zaten disk frenli , yani model değiştirmenizde bı sıkıntı olmayacaktır.X-7 set takmanızda da bi engel yok gibi , sadece 9'lu ruble almanız gerekecek sanırım . Biryeri gözden kaçırmadım umarım , başka arkadaşlar da yardımcı olacakalrdır gerçi :)

3. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bisikletinizin kompedentleri shımano, eğer sram x7 parçaları set olarak alacak iseniz sorun yaratmaz.Ayrıca bisikletinizin rublesi 8 li, 9 lu olması gerekecek jantın sorun yaratacağını düşünmüyorum.

İlginizi Çekebilir

image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-8-24_10-53-8.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...