sram X-5 tel atması

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Güvenç Terzierol tarafından paylaşıldı.

1. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaslar merhaba..
    sram X-5 kullanıyorum
    ancak kaldırımdan faln inince aktarıcıya bağlı olan tel atıyo yani sıkıştırılan yer değilde oraya gelmeden önceki yerde tutturulan yer oradan atıp duruyor değiştirmek mi gerekir çünkü hiç düzelmiyor...

bakın arkasındaki siyah kısım..

2. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikleti aldığınız yere gidiniz... Henüz yeni olan bir parça olduğundan büyük ihtimalle fabrikasyon bir problemdir.

3. beyazıt akan

beyazıt akan Üye

Seviye:
    Arka akktarıcını yarı daıre gıbı olan yerı kast edıyorsan ...Orda vites telı bır halkanın ıcınden gecıyor ,dıstan gecırılmıs olabılır .Eger durum oyle ıse yapman gereken :On vitesı en buyuk dıslıye gecır ,Arka vitesıde en kucuk dıslıye ,Telı aktarıcıdakı vıdasından sok ,telın ucundakı sapkayı cıkar sıyah yarım daıre gıbı palstıkten olan yerın ortasında bulunan delıkten gecır . Telı tekrar sıkıstırma vıdasına ALTTAN gecicek sekılde yerlestır ve sıkıstır , dıkkat et o vıdayı cok sıkma .Ve aynı zamanda telıde cok germe .

İlginizi Çekebilir

bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
upload_2017-3-26_11-42-18.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...