Sram Red

Konu, Bisiklet ve Donanım Ağırlıkları kategorisinde Doruk. tarafından 7 Kasım 2013 tarihinde paylaşıldı.

1. Doruk. Daimi Üye

resimlerini çekmiştim, burayada koyayım, faydam dokunsun.

[​IMG]kablosuz 285gr.

2. Ömer KARAN

Ömer KARAN Bisikletkolik

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Sram. Agırlık olarak gayet başarılı. Herkesin övdüğü parçalar. Kullanmak nasip olmadı hiç. Sadece red leri değil. Hiç sram kullanmadım daha. Çok öven kişilerde var yerden yere vuranlarda. yorumları hiç önemsemek istemiyorum. Çünkü kimse yoğurdum ekşi demiyor. İnşallah bir gün kullanmak nasip olursa o zaman kendim görüş edinirim.

ufuk şimşek bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
tp.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
upload_2017-5-5_22-36-53.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...