SRAM FORCE vs ULTEGRA

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
Arkadaşlar, Yarin (Cumartesi) Yol bisikletime yeni bir set alacam.
2 seçenek arasında kararsızım ve kime sorduysam. onu kullandım diğerini kullanmadım veya ben bilmem diyor.
iki seçenekten birini kullanan arkadaşlara soraraktan. Seçimlerini ve sebeblerini yazarlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Kafanızı biraz daha kurcalayayım. Neden Campagnolo düşünmüyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: serkan hilal

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
@Gökhan Toros

Gökhan gerçektende haklısın ama parça bulma bakımından En zoru Campi ler :S diye düşünüyorum bu yüzden :(

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@serkan hilal

Öyle gerçekten. Sanırım sadece pedalbisiklet getiriyor campy'leri TR'ye. Onun da sitesine baktım şimdi, 2008 setler var. Özel olarak getirtmek gerekecek muhtemelen.

Yine de bakın derim, eğer bulabilirseniz... :)

• Beğen

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Ben sram tercih ediyorum:) sebebi ise kolların kullanımı:) iki ayrı bisikletimde sram red ve shimano ultegra kullanıyorum, didonu alttan tuttuğumda sram da işaret parmağımla vilesi ve aynakolu büyütüp küçültebiliyorum, shimano da ise diğer parmakları da gidondan ayırmak gerekiyor. ikinci sebep daha ucuz, üçüncü sebep daha hafif:D

• Beğen

murat songür

Aktif Üye
Tepki
41
ultegra güzel ama benim tercihim yenilenen force grup olurdu,sram red in ikiz kardeşi gibi olmuşlar,ultegranın en iyi antreman seti olduğunu düşünüyorum, ,forceninin daha yarışmacı bir yapısı var,kolay gelsin.....

• Beğen

Özgün ÇETİN

Forum Demirbaşı
Tepki
332
bu sıralar yurtdışı sitelerde groupsetlerde inanılmaz indirimler var bilginize,isterseniz gözüme takılan bi kaç kampanyayı pm atabilirim

• Beğen

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
2010 model guncel versiyon olacaksa Force, yoksa Ultegra 6700...

• Beğen

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
Tercih SRAM FORCE dan yana olmuştur ve alınmıştır. Çok teşekkür ederim yardımcı olan ve fikirlerini esirgemeyen arkadaşlardan.

Tepki
25
almanızın üzerinden bir süre geçmiş, şu anda sizinde sram kullanıcı olarak biraz yorumlarınızı alabilirmiyim? eğer sizde çok memnunsanız bende sram a geçebilirim de:)