Sram CX1

BarisBJK

Daimi Üye
Tepki
313
Merhaba,
SRAM CX1 kullanan var mı? 38T tekli aynakol ve 11-36 11'li ruble projem var yakında.
Kullanan varsa, tecrübelerini paylaşabilir mi?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@B.Celik

Burası bilgi alış verişi yapılan bir platform olduğu için aldığınız cevabı buraya yazmalısını, bilgi almak isteyen diğer üyeler için faydalı olacaktır ;)

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Aslında kullanan var da, daha memlekete gecemedim, bisiklet orada. Abime topladık.

Canyon cyclocross kadro, Sram CX1 set, Reynolds karbon jantlar ile ortaya 7.8 kg'lik bir alet çıktı.

Gidince deneyip bol bol foto cekeyim, inşallah unutmazsam paylaşırım burada

Tepki
20
Bisiklet
Salcano
@B.Celik Kullanan olmadığını nerden biliyorsunuz? Ayrıca kullanan olmayacağı anlamına da gelmez bu. İlginç bir bakış açınız var.

BarisBJK

Daimi Üye
Tepki
313
Ben projemi tamamladım, flatbar endurance kadro için konforlu bir set oldu.

Yokuşta zorlanmak istemeyen, yarış hevesi olmayan, "aman çapraz dişlide kullanıyorum" stresi yaşamak istemeyen kişilere öneriyorum.

SRAM SL-700 11'li flatbar shifter,

SRAM FORCE CX1 11-36 1170 ruble,

SRAM FORCE CX1 38T aynakol,

SRAM FORCE CX1 Medium Size Derailleur.

Bu set ancak bu parçalarla uyumlu çalışıyor. XX1 model zincir taktım.

XX1 shifter almıştım, uyumlu değil bu sete, sadece 10-42 ile uyumlu XX1. XX1 Shifter şimdi satılık:)

Ayrıca piyasada çok sık rastlanmayan ürünlerin uyumu ile ilgili şüheniz varsa mutlaka üretici firma ile kontakt kurun,

internet sitelerinde satışını yaptığı ürünün uyumlu olup olmadığı konusunda tüketiciyi hatalı bilgilendiren iki siteye rastladım, bu siteler bana XX1 long derailleur'ün 11-36 Sram ruble ile uyumlu çalışacağını belirttiler sorum üzerine.

Daha sonra Sram USA ile görüştüm, ve doğruyu Sram USA'den öğrendim. Bu set sadece benim belirttiğim parçalarla uyumlu çalışıyor flatbarda.
XX1 long derailleur sadece 10-42 ruble ile uyumlu çalışıyor.

Beni hatalı yanıtlayan siteler: chainreactioncycles ve evanscyles

@Ahmet Faruk Eğit Resimleri bekliyoruz:)

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

wwwolcano

Üye
Tepki
49
İsim
Volkan Hatipoğlu
Bisiklet
Diğer
Merida cyclocross 9000 aldım
Cx 1 sram force 40 aynakol 11-32 ruble kullanıyorum merak ettiğiniz şeyler varsa cevaplayabilirim

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Konu devam etsin. Ben de cx1 M arka aktarıcı var. Uzun olanla takas etmek istiyorum. Elinde olan varsa yarışalım. Ayrıca cx 1 44 T aynakol yaprağı var. Gelen bisikletten söktüm. Bana büyük geliyor.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato