Sram 2008 Ürünleri Erdoğanlar Bisiklette!!!

Bike-City

Aktif Üye
Tepki
32
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız 2008 sram ürünleri erdoğanlarbisiklete gelmiş bulunmaktadır:D Herkeze hayırlı uğurlu olsun:) Ben şahsen bizzat kendim baktım hepsi sanat şaheseri:) Ankaralı kardeşlerim boş zamanlarını sram lara bakmakla geçirebilirler duyrulur:p Bunların yanında Avid, Truvativ ve 16 Model Rock Shox maşa modelleride gelmiştir...

Scudo

Firochromis

Daimi Üye
Tepki
234
İsim
Fırat Çıngı
Bisiklet
Diğer
Bugün ben de gittim Erdoğanlara..

Bir adet 2008 Shimano kataloğu, 1 adet Sram PG990, bol sohbet, güleryüz ve müşteri memnuniyetiyle ayrıldım. (Lütfü Bey, kardeşim için de bir katalog almam konusunda ısrar etti ama başka bisiklet severlere kalsın diye almadım :) )

Sram'in bütün ürün çeşitleri geliş. Özellikle Avid hidrolik frenler çok cezbediciydi. Tuvativ aynakolların hepsi gelmememiş, yakında gelecekmiş. Pitstop bakım ürünleri de raflarda yerlerini almış.

Çok yakın zamanda Ritchey'in geniş bir ürün gamı gelecekmiş. Özellikle karbon modelleri çok güzel, incelemenizi tavsiye ederim.

Rock Shox'lar dizi dizi yeni sahiplerini bekliyor. Shimano ve Mavic'ler de gelince dadından yinmez olacak :)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
ben de yeni gittim:) henüz döndüm eve.. mükemmel şeyler gelmiş.. hele bir sram standı var kii:D:D her yerde hidrolik frenler, x.o lar.... biraz sağa dönünce sid wc, reba wc..... çok güzel bir hal almış dükkan:)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ama böle olmuyorki ağzımızı sulandırıyorsunuz valla.gidemeyenleirde düşünün lütfen:)

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
Nuri abi ankaraya gelip görmeni tavsiye ederim.Manyak bi stand olmus Rotorlar ordan parlıyo,Rubleler Özel kutularında ayrı bi güzel.Hele bi de o Arka attırıcılar varki almdan yapamazsın:)

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Hakkaten özendiriyosunuz yani. Bursada böyle bi dükkan yok diyemi yapıyosunuz bunu ya :)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Scott 2008ler geldikten kısa süre sonra Erdoğanlarda olacağım kısmetse haberiniz olaaaa... :)